Kumaş Pantolon Kombinleri / Kadın Kumaş Pantolon Modelleri

Merhaba güzel ailem! Uzun zamandır blogumun MODA kategorisine yeni yazı girmediğimi farkettim ve bugün evden çıkmadan evvel şip şak çektiğim kombin fotoğrafları ile yeni bir kombin yazısı yazmak istedim! Umarım keyifle okursunuz. Kadın kumaş pantolon modelleri son dönemlerde o kadar çeşitlendi ve o kadar fazla seçeneğe sahip oluyoruz ki hatırlıyorum da lise yıllarımda kumaş pantolon ararken hep erkek kumaş pantolonlarına benzer modelleri satın almak durumunda kalıyordum. Oysa şimdi birbirinde farklı modelleri ile kumaş pantolon kombinleri yapabiliyoruz. Bugün göstereceğim kumaş pantolon bacak boyunu uzatacak, kocaman kemerli, çok şık ve klasik bir kesime sahip;

Yüksek Belli Kumaş Pantolon Modelleri

Bayan Kumaş Pantolon

Yüksek Belli Kumaş Pantolon

Kemeri, tokası oldukça kalın, kumaşı orta kalınlıkta, ütüyü tutan, tüy toplamayan bir kumaş pantolon bulduğum için çok şanslıyım. Her kombin ve her tarz ile uyum sağlayan bu pantolonu geçen sezon Addax mağazasından almıştım. Üzerine dilerseniz spor bir kapşonlu bile giyebilirsiniz, inanın hiç abes durmuyor. Altına beyaz sneaker da olur. Ben bu kombinimde biraz daha klasik bir tarz elde etmek istedim ve minimal desenli bir kazak ile kombinledim.

Kumaş Pantolon Kombinleri

Kumaş Pantolon Kombini

Kumaş Pantolon Kombinleri

Kumaş pantolonları kombinlerken aslında oldukça özgür seçimler yapabilirsiniz. Çünkü zaten dümdüz bir kumaşa sahip bu pantolonlar üst kısımda dilediğiniz renk ve desenleri kombinlemenize imkan sağlar, asla abartı durmayacaktır. Elbette alttaki bu sadeliği üst kısıma taşıyarak dümdüz beyaz, siyah veya gömlek tarzı üstleri de tercih edebilirsiniz. Ben genelde ya alt, ya da üst kısımda desen kullanmayı seviyorum.

Kumaş Pantolon Fiyatları

bayan kumaş pantolon fiyatları

kumaş pantolon fiyatları

Nasıl ki kot pantolon alırken 300 tl ye de 50 tl ye de pantolon varsa bu durum kumaş pantolonlar için de geçerli. Markanın yanı sıra kumaşın kalitesi de fiyatı etkileyen faktörler arasında. Benim gibi markalara gereksiz para bayılmayı sevmeyenlerdenseniz oldukça uygun fiyata kaliteli kumaş pantolonlar da bulabilirsiniz, sadece biraz kumaş bilgisi ve bolca gezmek lazım.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Bu arada saçlarımı kestirmedim, kazağın içinde kalınca görüntü hoşuma gitti, bende o şekilde çektim 😀

Daha fazla kombin ve moda yazısı okumak isterseniz MODA kategorime mutlaka göz atın derim. Hem takı hem kombin önerileri var.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.