LaBella Lens Pearl / Haresiz Mavi Yeşil Lens

Merhaba güzel ailem! Lens koleksiyonuma çok farklı ve bir o kadar da etkileyici bir lens eklendi! Labella Pearl! Labella markasının ilk kez lensini deniyorum, ilk tecrübelerime göre diyebilirim ki yumuşacık ve kullanımı çok rahat bir lens. Lensin haresiz olması tamamen kendi göz renginizmiş gibi algılanmasını sağlıyor. Pearl rengi o kadar farklı bir renk ki lensin içinde hem mavi ve tonları, hem orta kısıma doğru yeşil tonları hem de iç kısımda hafif sarı-kızıl tonları var, bu renkleri öyle güzel harmanlamışlar ki sanki uzay gibi görünüyor;

LaBella Lens Pearl Rengi

Labella lenslerin hem hareli hem de haresiz serisi bulunuyor. Pearl rengi haresiz seriden, görünüşü çok açık mavi bir lens gibi görünse de göze takılınca etkisi bambaşka oluyor;

Labella Pearl Lens Rengi

Lensin dış kısımları harika bir mavi ile başlarken orta kısımlara doğru renk hafifçe açılıp yeşilimsi bir tona bürünüyor.. En ortada ise hafif kahvelik bulunuyor.. Gerçekten benzersiz bir renk!

Özellikle hafif ışığa bakınca lensin rengi çok daha iyi belli oluyor, gündüz saatlerinde daha açık renkli gözüküyor.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Blogumda birbirinden güzel farklı lens renkleri inceledim. Her biri farklı markalara ait farklı renkler. Okumak isterseniz BURAYA tıklayabilirsiniz.

Eğer lens nasıl takılır, çıkartılır, bakımı nasıl yapılır gibi konularda bilginiz yok ise ŞU yazımdan okuyabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalıın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.