Lapitak Ayak Kokusu Önleyici Krem

Merhaba güzel ailem! Bahar ve yaz aylarının gelmesiyle birlikte ayaklarımıza daha fazla özen göstermeye başlıyoruz. Hadi itiraf edelim, yazın giyeceğimiz terlikler, açık ayakkabılar, yaz tatilleri biraz gözümüzü korkutuyor 🙂 Kış boyu ihmal ettiğimiz ayacıklarımızı bakımlı göstermek dert oluyor adeta 😀 Ama hiiç korkmayın! Papatya Aşkı 1 haftalık minimal bakım önerileri ile ayaklarınızı bebek gibi yapmanız için burada! Bugün Lapitak Ayak Kokusu önleyici kremini inceleyeceğiz. Blogumdaki diğer ayak bakım ürünlerinin hepsini okumak isterseniz BURAYA tıklayabilirsiniz.

Ayak kokusu önleyici kremler kullanmadan önce mutlaka ama mutlaka ayak kokusunun asıl nedenini bulmanızı öneriyorum. Eğer uzun süre geçmeyen, sürekli devam eden ve artık sizi ve çevrenizdekileri rahatsız edici ayak kokusu problemi yaşıyorsanız sebebi aşağıdakilerden biri olabilir;

  • Ayak mantarı,
  • Ayakta bakteri üremesi,
  • Kötü materyalden yapılmış ayakkabı,
  • Kişisel bakımdan uzaklaşmak

Eğer bu sepeblerden biri veya birkaçı varsa önce bu sorunların çözümüne yönelmelisiniz ki bu tarz kremler destek olup, işe yarasın. Yoksa tek başına çözüm olmaz.

Lapitak Ayak Kokusu Önleyici Krem Özellikleri

Çabuk emilen formülü ileçoğu kişinin sevmediği o yağlı, yapış yapış hissi size yaşatmamayı vaat eden Lapitak ayak kremi aynı zamanda paraben de içermiyor. 60 ml boyutu ile çantada taşımaya müsait. Ayrıca Allatoin ile zenginleştirilmiş, yani bolca nem verirken nemi uzun süre tutuyor ve bakım yapıyor.

Dediği gibi yapısı losyonumsu ve çabucak emiliyor, bu çok hoşuma gitti;

Gelelim genel yorumlarıma;

  • Öncelikle bu krem genel anlamda nem verse de verdiği nemi kupkuru,çatlak ayaklara yetecek gibi düşünmeyin, hafif bir nem veriyor.
  • Ayak kokusu önleme olayı şu şekilde işliyor;
  • Ayaklarınızı mutlaka steril hale getirin, yıkayın ve kurulayın, ardından kremleyin. Bu krem ayak kokusunun önlenmesi için içeriği özel formülü ile zamanla daha hijyenik ayaklara ulaşmanıza yardımcı oluyor.
  • Yazının başında bahsettiğim gibi, ciddi ayak kokusu problemlerine %100 çözüm olacak, tek başına yetecek bir ürün hayal etmeyin.
  • Tedavi sürecinde ayaklarınıza nem vermek ve destek için kullanabileceğiniz bir ürün.
  • Profosyonel bir yardım almadan ayak kokusundan tamamen kurtulamazsınız.

Bu kremi aynı zamanda ayaklarıızdaki yorgunlığu almak için masaj yaparak ta kullanabilirsiniz. Gerçekten ayakları rahatlatıyor.

Gratis, Watsons, Rossmann gibi mağazalardaki raflarda bulabilirsiniz.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.