Lapitak Dermoness El Kremi İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Lapitak markasının birbirinden farklı el, ayak, tırnak bakım kremlerini blogumda incelemeye devam ediyorum. Bugün Lapitak el kremi incelemesi ile geldim. Markaya ait diğer tüm ürün incelemelerimi okumak için BURAYA tıklayabilirsiniz. Hadi başlayalım öyleyse;

Lapitak El Kremi

Lapitak Dermoness el kremi  hem ellere hem de tırnaklara aynı anda bakım yapmayı vaat eden, içerisinde paraben bulunmayan, elleri yumuşacık yaparken neme doyurmayı hedefleyen bir el kremi. Losyon kıvamında formülü sayesinde deri tarafından hemen emiliyor. Böylece o istenmeyen ‘vıcık vıcık’ his oluşmuyor 😀 Ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Eminim benim gibi birçok kişi çabuk emilmeyen ve yapışkan his bırakan el kremlerine tahammül edemiyordur, hıh işte bu krem oldukça losyonumsu ve hafif formüllü;

Bu kadar bir miktar ellere rahatlıkla yetiyor. Ben biraz da tırnak karlarımı ovalıyorum ki yumuşasın tırnak etlerim diye. Bildiğiniz gibi yaşlanma belirtilerinin en çabuk görülmeye başlandığı yerlerden biri de ellerimizdir. Ellerimizi düzenli olarak nemlendirmez isek derimiz daha çabuk deforme olur ve nemsiz kalan ciltte daha çabuk kırışır. Benim gibi elleri sudan çıkmayan biri için böyle hafif formüllü, çabucak emilen bir krem harika alternatif.

İçerisinde E vitamini de bulunması tırnakların sağlığı ve bakımı açısından güzel olmuş. Yani 2 taşla 2 kuş, elleriniz sürekli sudaysa veya tırnaklarınız aşırı kırılgan ve zayıfsa hem ellerinizi nemlendirebilir hem de tırnaklarınızı güçlendirebilirsiniz.

Eğer ellerinize gerçekten nem verecek, temiz içerikli ve aynı zamanda tırnak bakımınızı da yapabileceğiniz bir el kremi arayışındaysanız eczanelerden, Rossmann, Gratis, Watsons, Cosmetica gibi kozmetik mağazalarından Lapitak Dermoness el kremine bakabilirsiniz.

Lapitak markasına ait diğer ürün incelemelerimi okumak için TIK

 Birbirinden farklı bakım ürünlerini okumak için TIK.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.