Lazord Azure Lens / Gri Yeşil Lens

Merhaba güzel ailem! Arma Optik sponsorluğunda sizlere dünyaca ünlü markaların en popüler, en kaliteli ve en farklı lenslerini tanıtmaya devam ediyorum! Bu ayın lensi Lazord markasına ait! Lazord markası hareli, haresiz doğal veya gösterişli birçok lensi bünyesinde bulunduran en kaliteli lens markalarından biri. Lensleri yumuşaklığı ve gözde hissedilmeyecek kadar elastik oluşları ile meşhur! Lazord Azure lens ise gri-yeşil arası, canlı mı canlı lens arayanların aşık olarak kullanacağı bir ton!

Lazord Azure Lens

Dünyaca ünlü Lazord markasının Azure isimli rengi en popüler ve en yeni renklerden biri;

Bu rengin tam anlamıyla ‘esmer’ rengi olduğunu düşünüyorum! Bronz ve sağlıklı bir ten ile muhteşem görünecektir! Benim rengim biraz soluk, buğday tenliyim,  esmerlerde çok daha iyi duracaktır;

Gri Yeşil Lens Önerileri

Buğulu bakışlar elde etmek için ideal bir lens. Özellikle koyu, dumanlı göz makyajları ile gözleriniz adeta ateş eder! Ben lens tanıtımlarında rengin daha iyi anlaşılması için farklı makyajlar yapmıyorum, sadece eyeliner ve gölge vererek farı dağıtmayı tercih ediyorum. Ama kesinlikle simsiyah bir göz makyajı ile de denemek istiyorum!

Çok yakından, hatta makinanın çekebileceği en yakın mesafeden çektim ki lensin ince detaylı işçiliğini görün diye. Böylesine incecik pigmentler çok nadir bulunur. Birinin ancak bu kadar dibinize girmesi lazım bu görüntüyü görebilmesi için.

Lazord Azure Lens Rengi

Tüm günü Lazord Azure lensim ile geçirdim ve yaklaşık 8 – 9 saat sonra bile gözlerimde batma, kaşında hissetmedim, bu yüzden lenslerin sertliğinden şikayetçi olan hassas gözlere de önerebileceğim, yumuşak kullanımlı rahat bir lens.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Blogumda birbirinden güzel farklı lens renkleri inceledim. Her biri farklı markalara ait farklı renkler. Okumak isterseniz BURAYA tıklayabilirsiniz.

Eğer lens nasıl takılır, çıkartılır, bakımı nasıl yapılır gibi konularda bilginiz yok ise ŞU yazımdan okuyabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalıın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.