LCW Vision x Avon / Avon Beauty Club Kutuları

Merhaba güzel ailem! Avon Beauty Club ile blogumda incelediğim tüm yeni ürünleri BURAYA tıklayarak okuyabilirsiniz. Avon hem kolay ulaşılabilir oluşu ile hem de uygun fiyat segmentinde oluşu ile birçok kişi tarafından severek kullanılan bir marka. Ayrıca bildiğiniz gibi Avon sadece kozmetik, bakım ürünleri, parfüm üretmekle kalmıyor bir de aksesuar kısmı oluyor her ay dergilerinde. Çanta, saat, kolye küpe takımları gibi birçok aksesuara da ulaşabiliyorsunuz. Şimdi Avon ve LC Waikiki iş birliği yaparak bizlere hoş bir süpriz yapmışlar! LCW online alışverişlerde Avon markasını da bulabileceksiniz artık.

LCW Vision X Avon

Kutunun içinden çok şık bir fular, nar çiçeği-kırmızı tonlarında, ambalajı harika bir Avon ruj, Avon Mark maskara ve göz kalemi çıktı;

Ambalajına ayrı, rengine ayrı bayıldım. Bu rujun özelliği dudak kalemi kullanmadan mükemmel uygulama sağlaması. Köşeli yapıları sayesinde sivri kenarlara, köşelere girebiliyor.

Rengi de bu şekilde, gerçekten her ten rengine yakışacak bir tonu var, kremsi, masmat değil, sürümü kolay. Dudağı hiç kurutmuyor. Dolayısıyla dudak çizgilerine dolmuyor, dudak kuruluklarını belli etmiyor, konforlu bir kırmızı ruj arayışındaysanız şans verin derim.

Fular da gerçekten çok şık, içindeki renkler ve etnik deseni ile tam benim tarzım. Ben fularları sadece saçıma değil çantama, boynuma da kullanıyorum.

Bir de bende olan, size hediye etmek için ayırdığım Mark maskara ve göz kalemi çıktı. O yüzden hiç açıp göstermiyorum 🙂

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.