Le Petit Marseillais Vanilya Sütü Duş Jeli İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Duş rutini benim için çok önemlidir, çünkü duş alırken bedenimi, saçlarımı temizlememin yanı sıra aslında zihnimi de temizlerim.. Gevşerim ve kötü düşüncelerden arınırım.. Hal böyle olunca duş sırasında banyodan mis gibi kokular yükselsin istiyorum! Her ne kadar zararlı olsa da hemen hemen her gün duştayım diyebilirim 😀 O yüzden sık sık duş jeli deneyimlerim oluyor. Bugün Le Petit Marseillais vanilya sütü duş jeli mercek altında olacak. Özellikle benim gibi vanilya kokusuna aşık olanların mutlaka denemesi gereken bir duş jeli diye düşünüyorum!

Le Petit Marseillais Vanilya Sütü Duş Jeli

Nemlendirir ve besler ibaresini görünce zaten hemen alıp denemek istedim. Çünkü vücudum çok kuru. Bazı duş jelleri cildimi kuruluktan öldürüyor, pul pul dökülmesine neden oluyor.. O yüzden nemlendirir yazısını görünce kaptım hemen;

Duş Jeli Önerileri

Öncelikle kokusundan bahsedeyim. Kokusu çok hafif, tatlı ve hoş bir vanilya kokusu. Hafif tatlı bir aromaya sahip. Duşta buram buram koksa da duştan sonra tenimde hiç kalmıyor maalesef.. Keşke daha uzun kalsa tenimde çünkü kokusuna bayıldım!

Eğer tamamen temizlik kokan, çiçeksi, sabunsu kokuları seviyorsanız beğenmezsiniz, bu tamamen tatlı ve vanilyalı bir kokuya sahip.

Köpürme performansı güzel, kremsi bir formülü var. Tenimde kuruluğa, hassasiyete neden olmadı, aksine dediği gibi hafif nemli bıraktı. Elbette duştan sonra kendimi kremlemekten vazgeçeceğim kadar nemli değil, kurutmadı cildimi ama duştan sonra mutlaka kremlenme ihtiyacı duyuyorum yine de.

Tekrar Satın Alır mıyım?

Hoşuma gitti, serideki diğer duş jellerine de bakabilirim. Özellikle şu lavanta balı ve misket limonu çok övülüyordu. Denersem zaten hemen bloga da yazarım 🙂

Dediğim gibi ortalama bir duş jeli, kremsi formüllü, cildi kurutmuyor. Ama temizlik hissini, o gıcır gıcır hissi yaşamak istiyorsanız ve çiçek, sabun kokusu seviyorsanız hiç bakmayın. Bu bayağı krem gibi ve tatlımsı kokuyor sizi boğabilir.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur canlar 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. İçerik meçhul

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.