Lionesse Premium 3 Boyutlu Takma İpek Kirpik

Merhaba güzel ailem!Özel günlerde kullanmak için, düğün, nişan, nikah, mezuniyet gibi günlerde ihtiyaç duyduğumuz takma kirpiklerin doğal görünmeyenleri çok can sıkıcı bence.. Hem aşırı yapay bir görüntü oluşturuyorlar, hem gözümüzü rahatsız edip bakışlarımızı ağırlaştırıyorlar.. Size öyle güzel bir kirpik önereceğim ki, hem nispeten orta fiyatlı hem Gratis’te bulabilirsiniz hem de %100 ipek! Dolgun, yoğun, gür kirpiklere kavuşuyorsunuz ama yok gibi, öyle hafif ki! Çok heyecanlanıyorum bu keşfimi sizinle paylaşmak için, çünkü tamamen tesadüf eseri satın almıştım, bu kadar güzel çıkmasını beklemiyordum!

Lionesse Se-780 Takma Kirpik

Göz kamaştıran 3 boyutlu etki,

%100 ipek,

Çok hafif ve yumuşak,

Uzun süreli kolay kullanım

Lionesse Takma Kirpik

Ben kullandığım için dibinde hafif yapıştırıcısı kalmış. Yapıştırıcı demişken içinden çıkan yapıştırıcıyı kullandım ben çok memnun kaldım, tek sıkıntısı aşırı az yapıştırıcı koymuşlar tek sefere anca yeter, sonrasında yapıştırıcı almalısınız, bunun için DUO nun siyah yapıştırıcısını öneririm.

Duruşu bu şekilde kirpiğin. Ben hiç boyunu kısaltmadım, tam oldu, ama dilerseniz ucundan biraz kesebilir, tam göz kapağınıza göre boyutlandırabilirsiniz. Hemen kullanım önerilerine de göz atalım;

Yapışkan bantı bükerek göz şekline daha uygun hale getirin,

Gözünüzün boyutuna göre hazırlayıp kesebilirsiniz,

Yapışkanı eşit ve ince şekilde uygulayın ( uç ve baş kısımlara biraz daha sürmenizi öneririm)

Biraz bekleyip yapışkan kıvam alınca takın ve ta daa!

Gözleri 2 kat büyütmesi, ağırlık yapmaması, gözümü yormaması, doğal durması.. Bayıldım bu kirpiğe!

Umarım bu tarz kaliteli duran ve kolay kullanımlı takma kirpik önerisine ihtiyaç duyanlar için faydalı bir yazı olmuştur!

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.