Lipbubbly Ruj İncelemeleri

Merhaba güzel ailem! Bugün çok popüler bir ruj markası olan Lipbubbly likit mat rujları inceleyeceğiz. Bu rujlar sıradan likit mat rujlar gibi sadece matlık, kalıcılık vaat etmiyor. Lipbubbly rujları diğer mat rujlardan ayıran en önemli özellik dudak dolgunlaştırıcı ruj olmaları. Sürüldükten sonra dudaklarınızın çok daha pürüzsüz, ve dolgun olacağını vaat ediyor.

Renklerin güzelliğine geçmeden önce çok özenli ambalajlarını göstermek istiyorum. Her bir renk özel olarak tasarlanmış kutularda geliyor ve kutuların içi de çok şık tasarlanmış;

Bendeki renkleri;

NO:8 İCON – NO:2 SOFT – NO:7 RETRO

Hepsi tam günlük kullanıma uygun, her ten rengine gidecek, nude tonlar 🙂 Yapıları yumuşacık ve sürümleri çok kolay. Ve en önemli özellikleri çok opaklar. Yani dudak renginizi tamamen kapatıyorlar. Rujun rengini net olarak elde ediyorsunuz.

Renkler sırasıyla;

Lipbubbly no:8 IconLipbubbly no:2 Soft, Lipbubbly no:7 Retro

Dudağımda duruşlarına geçelim şimdi de 🙂

Lipbubbly no:8 Icon

Lipbubbly no:2 Soft

Lipbubbly no:7 Retro 

Dudağı kurutmaları çok az, yumuşacık rujlar ve kalıcılar tabii ki. Daha biir sürü rengi var 🙂 Dudak dolgunlaştırma etkisi de var fakat öyle aman aman şişko dudişler beklememek lazım, hafifçe şişiriyor dudakları, çok az karıncalanma yapıyor 🙂

Umarım keyifle okumuşsunuzdur 🙂 Daha fazla ruj önerisi görmek isterseniz BURAYA tıklayabilirsiniz.

Lipbubbly rujları kendi sitesinden ve Boyner mağazalarından satın alabilirsiniz.

Daha fazla makyaj, kozmetik yazısı okumak isterseniz GÜZELLİK kategorimi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.