LR Kozmetik Oje ve Oje Çıkarıcı Kutu İncelemesi

Merhabaa güzel ailem, bu güzel, güneşli miss gibi bahar gününden herkese selamlar! Nasılsınız, umarım havalar gibi sizin de hayatınız cıvıl cıvıldır ^^ Bugün tam da bahara yakışır renkte bir oje ve pratik aseton kutusu inceleyeceğiz birlikte. Hatırlarsanız ŞU yazımda Aylinlrbeauty sayfası bana güzel hediyeler göndermişti. Aloe Vera markasıyla ilk kez tanışıp ürünlerini deniyorum, eğer siz de hem katalogu incelemek hem de ürünleri daha uygun fiyatlara satın almak isterseniz Aloeveranetworking.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

lr-oje

Uzuuuun zamandır tırnaklarıma ne bir bakım yapabiliyordum ne de oje sürüyordum. Malum evlilik hazırlıkları ve temizlikten ellerim bir hayli yıprandı. Beni önceden beri takip edenler o güzel tırnaklarımı da hatırlar. Eğer bloguma ilk kez geldiyseniz  TIRNAK kategorime uğrayarak güzelli yazılarımı okuyabilirsiniz. Neyse işte efenim ellerime, tırnaklarıma biraz bakım yapıp bu ojenin hakkını vermek istedim, numarası 10, harika bir turuncu-kırmızı- nar çiçeği rengi, tam baharlık;

lr-oje-blog

Ojenin yapısını anlamak için ne alt kat yani baz oje ne de top coat üst cila uygulamadım. Oje tek katta orta örtücülüğe sahip, ben daima 2 kat uygularım ojeleri burada da 2 kat var.

nar-cicegi-oje

Hızlıca kurudu ve fırça izi kalmadı. Kalıcılığı ise gayet  yerinde şuan 3. gününde ve ‘temizlik yaptığım halde’ ve üst kat uygulamadığım halde uçlardan soyulma bile olmadı diyebilirim.

kirmizi-oje-desenleri

Ben tabii sade bırakamadım hemen minik papatyalar yapıverdim 😀 Şimdi çok pratik oje çıkarma kutusuna bakalım;

asetonlu-oje-cikarma-kutusu

LR Nailpolish Remover Box

oje-cikarma-kutusu

Kırmızı ve siyah ojeleri çıkarmak resmen işkence olduğundan hep nude tonlarda ojeler sürüyordum. Ama bu asetonlu oje çıkarma kutusu ojemi anında çıkardı. Bir de içinde tırnağı besleyen yağlar da bulunuyor. Böylece tırnaklar ve tırnak etleri asetonun asidinden etkilenmemiş oluyor;

asetonlu-je-cikarma-kutusu-blog

Özellikle hızlıca oje değiştirmem gerektiğinde çok pratik bir şekilde ojelerimi çıkartabiliyorum. Böyle bir ürünün elimin altında olması harika oldu gerçekten.

kirmizi-oje

Siz de bu yazlık ojeye ve pratik asetonlu kutuya Aylinlrbeauty sayfasından ulaşabilirsiniz. Daha fazla LR ürünü incelemek veya kayıt olmak için ise aloeveranetworking.com adresine bakabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.