LR Kozmetik Ürünleri Kargosu / Aylinlrbeauty

Merhabaa güzel ailem, bugün LR marka temsilcilerinden sevgili @aylinlrbeauty Aylin hanımın gönderdiği paketi sizlerle paylaşmak istedim. LR markası ile ilk kez tanışıyorum ve ürünlerinin etkileri, içerikleri ve kalitesiyle birçok kişiden duyduğum bir markaydı. Siz de LR markası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, katalogları incelemek isterseniz aloeveranetworking.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

lr-urunleri

Hemen hızlıca ürünlere göz atalım, hepsinin tek tek detaylı incelemesi, swatchları ve yüzümle, elimde duruşları yakında blogumda olacak canlar.

bronzer-allik

Paketimden çıkan en miss kokulu şeylerden biri de bu bronzer-allık ikilisi oldu. O kadar güzel kokuyor ki, çikolata, vanilya gibi çok tatlı bir kokusu var. Yüzümde duruşları ve swatchları için beklemede kalın. Güzelli makyajlar yaparak göstermek istiyorum size bu ürünü.

lacivert-maskara

Çok merak ettiğim lacivert maskara.. Resmen aşk yaa, inşallah böyle lacivert rengi belli olur sürdüğümde 🙂

lr-eyeliner

En sevdiğim eyeliner biçiminde, keçe uçlu gibi sert ama likit formda bir eyeliner çıktı kutumdan.

nar-cicegi-oje

Kırmızıya dönük nar çiçeği rengi bir oje çıktı, tam yazlık!

kutulu-oje-cikarici

İçinde kayısı yağı da bulunan, tırnakları hırpalamayan bu pratik kutulu aseton çıktı. Etkisini çok merak ediyorum. Ojeyi ve bu asetonlu kutuyu birlikte tek yazıda inceleriz canlar.

karolina-parfum

LR markasının parfümleri de kozmetik ve bakım ürünleri kadar meşhur. Karolina Kurkova ‘ya ithaf edilmiş bu parfüm de çok ama çok güzel kokuyordu, bayıldım, büyük boyunu alabilirim hatta. Temiz, pudralı ve yazlık bir kokusu var.

Son olarak 2 adet krem testerı çıktı kutumdan;

lr-tester

Eveeet işte sevgili Aylin hanımın güzel seçimleri bunlardı, gerçekten tüm ürünleri inanılmaz beğendim ve sizlerle yorumlarımı paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Tüm ürünlerin detaylı incelemeleri yakında blogumda olacak.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.