Luis Bien Cold Cellulite / Bitkisel Buz Yöntemi İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Bugün çok farklı bir ürün incelemesi ile sizlerleyim! Bahar ve yaz ayları yaklaştıkça hızla vücudumuzu forma sokmaya ve sıkılaşmaya çalışırız. Ayrıca çatlak ve selülit için de hepimiz birçok yöntem deniyoruz. Spor+ düzenli beslenme+ nemlendirme+ düzenli masaj büyük ölçüde selülit sorununa çözüm olsa da zamanınız kısıtlı ise selülit görünümünü azaltacak, birkaç kullanımda bile etkisini görebileceğiniz bir ürün önermek istedim sizlere. Luis Bien Cold Cellulite diğer selülit jel ve yağlarından farklı olarak ‘buz’ şeklinde uygulanıyor. Nasıl yani? dediğinizi duyar gibiyim, hadi detaylara geçelim;

Luis Bien Cold Cellulite

Cold Cellulite ürünümüz; cilt yüzeyini güzelleştirmeye ve pürüzlü görünümü yok etmeye yardımcı olan, doğal bir yöntemdir.

-Pürüzler yani selülit; kadınların en çok şikayet ettiği ve alternatif yöntemler aradığı bir problemdir.

-Bir çok kadında görülen bu sorun, araştırmalara göre nedeni, vücuttaki doku ve yağların dengesiz veya sorunlu olmalarından kaynaklanmaktadır.

-Bitkisel Buz, alternatif uygulanan yöntemler arasında en yaygın kullanılan ve en tercih edilen doğal yöntemler arasındadır.

-Bitkisel İçeriği sayesinde; uygulanan bölgede girintili-çıkıntılı görüntüyü ve pürüzleri azaltarak, yağ yakımını hızlandırmaya yardımcı doğal bir üründür.

Sitesinde yazan kullanım önerilerine de göz atalım;

Kullanımdan en az bir gece önce; ürünü buzdolabınızın içinde yer alan dondurucu kısmında bulunan buz kalıplarınızın içine kullanacağınız kadar boşaltın. 

-Donan buz kalıplarını elinize aldığınız havlu yardımı ile istediğiniz bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız.

-Ürün tamamen eridikten sonra masaja bir süre daha devam ediniz.

-Etkili bir sonuç için 2 günde bir tekrarlayınız.

  • Ürünü tıpkı dedikleri gibi buz kalıbına döktüm,
  • Dondurduktan sonra masaj ile özellikle basen bölgeme masaj yaparak erittim.
  • Soğuğun etkisi ve ürünün içeriği ile kalça, üst bacak bölgemde anında ciddi bir sıkılaşma oldu!
  • Yaz aylarında uygulaması da ayrı güzel, itiraf etmeliyim 😀 Buzz gibi oh!
  • Buz küpleri eridikten sonra hafif yağlı, masaja uygun bir sıvı kalıyor,
  • Buz eridi diye bırakmayın, ne kadar çok masaj yapar yedirirseniz o kadar iyi,
  • Amaç masaj ile bölgeyi ısıtmak, kan dolaşımını hızlandırmak,
  • Bu sayede bölge 2 kat çalışıp sıkılaşıyor,
  • Bu da demek oluyor ki daha diri, daha sıkı, daha pürüzsüz ve selülitsiz bir kalça, bacak, kol (artık nereye uyguluyorsanız)

Ambalajı da çok pratik, bu şekilde kitlemeli bir kapağı var, akma, dökülme olmadan saklayabilirsiniz. Yaklaşık 3 buz kalıbı her 2 bacak ve kalçaya yetiyor, bilginize. Yani uzuun süre gidecek kadar sıvı var içinde. Bu arada içinde cilt sıkılaştırıcı, nemlendirici yağlar var;

Yaklaşık 5 kere, bacak,kalça bölgeme buz kompresi ile uyguladım, ciddi anlamda sıkılaşma gözlemledim. Yalan olmasın benim selülitim yok, ama cildimin sıkılaşıp daha diri göründüğünü söyleyebilirim. Eminim selüliti tamamen yok etmese de görünümünü düzenli kullanımda azaltacaktır. Unutmamak gerekir, masaj, bölgeyi sürekli çalıştırmak ve beslenme selülit için çok etkili, tek başına bir üründen mucize beklemek yerine ek olarak ürünü kullanıp desteklemek daha mantıklı olur.
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.