Mac Melba Allık İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Hatırlarsanız ŞU yazımda MacXMerveOzkaynak setini incelemiştim. Bugün ise setin içinden çıkan, Mac markasının en çok satan allıklarından biri olan Melba allık mercek altında olacak. Mac Melba allık esmer, sarışın demeden, hatta yaş farketmeksizin kullanan herkesin favorisi olan bir allık. İçinde hafif şeftalilik, hafif pembelik bulunan bu allığa yakından göz atalım ;

Mac Melba Allık

mac melba allık

Mac markasının bazı ikonik ürünleri vardır, bazı ruj renkleri, allık veya aydınlatıcı renkleri herkesçe beğeniliyor. İşte bu da en çok sevilen ürünlerden biri. Mat formda, içinde ışıltı bulunmuyor. Özellikle düğün, nişan, mezuniyet gibi özel günlerde kullanmak için çok tercih ediliyor.

mac melba blush

Allıkların çok pigment vermesini, uygulandığı yerde öylece kalmasını hiç sevmem.. Mac Melba allık oldukça hafif renk veren, kontrollü, arttırılabilen bir allık, uygular uygulamaz öylece kalmıyor yanakta, en çok bu özelliğini seviyorum;

mac allık renkleri

Şeftali rengi far, geçiş rengi bulamayanlar için de ideal 🙂 Gözlere kullanıldığında çok tatlı, hafif bir renk veriyor ve yanaklarla da uyum sağlayınca tam bir bahar makyajı oluyor.

mac melba allık kullananlar

Yakın zamanda mezuniyetiniz, düğününüz, özel gününüz varsa veya her gün kullanılacak kaliteli bir allık arayışındaysanız mutlaka Mac Melba allığa bakın! Kalıcı, teni bir anda canlandıran, her tene uyum sağlayan bir allık, ben çok beğeniyorum, her makyajda, her gün kullanıyorum.

mac allık renkleri

Yanaklarımdaki hafif pembişlik Mac Melba allık, ben hafif uygulamayı seviyorum 🙂

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.