Mac X Merve Özkaynak Makyaj Seti İncelemesi

Merhabaa güzel ailem! Bugün en sevdiğim Youtuber olan, bence çok zarif, çok ilham verici ve bebek gibi bir kadın olan sevgili Merve Özkaynak’ın Mac markası ile işbirliği yaparak ortaya çıkardığı bu güzel makyaj setinden bahsetmek istiyorum. Bugün sadece setin içeriğindeki ürünlerden bahsetmek istiyorum, zaten harika bir makyaj çekimi yaptım, renkler için beklemede kalın!

Merve’nin geçen yıl çıkardığı setin peşinden koşsam da maalesef stok dışı olmuştu ve alamamıştım. Aslında hayalimdeki tüm ürünler o setteydi 😀 Ama bu sette en az geçen yılki kadar başarılı olmuş. Merve’nin hep dediği gibi her yaşa, her tene, her tarza, her kadına hitap edecek joker ürünler var sette;

Setin içerisinde sadece bu sete özel;

Mac Down To An Art ruj

Mac Mulch Far

Mac Melba Allık

Rujun rengi EFSANE güzel! Kız kardeşim sarışın onda bambaşka durdu ben buğday tenliyim bende bambaşka! Uzun süre başka ruj sürmeyeceğim sanırım, çünkü hayalimdeki günlük ruj rengi bu yani, aşık oldum!

Merve Özkaynak setin içine böyle minik makyaj tüyoları da koymuş, çok cici bir set olmuş, aldığıma memnu oldum, hiçbir ürün beni hayal kırıklığına uğratmadı.

Soldan sağa;

Down to an art ruj,

Mulch far,

Melba allık

Ruj şahane bir renge sahip;

Tüm set çok işlevsel ürünlerle dolu bence;

Bu set ile yaptığım makyaj için, ürünlerin detaylı incelemesi için beklemede kalın!

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.