MACC BUTİK ÇAPRAZ BAĞCIKLI MİNİ KALEM ELBİSE

Merhabaa güzel ailem,biliyorsunuz  son dönemlerin en popüler moda akımlarından biri de boynu çapraz bağcıklı bluzler, kazaklar ve elbiseler. Benim oldukça hoşuma giden bir akım açıkcası, bu akım bir de üstüne bordo renk ile birleşip kibarcık bir elbise haline gelince ortaya harika bir uyum çıkmış. İşte Macc Butik sayfasının tatlış hediyesi elbisem;

bordo_elbise

Elbisenin rengi tam bir Sıla rengi..Kumaşlardan çok anlamam ama oldukça esnek,rahat ama sünük sünük olmayan, kendini toplayan bir kumaşı var. Hani bu tarz dar elbiselerle oturursunuz ve hemen esner ya, hıh bu elbise esnemiyor, yıkadığınızda eski hali gibi toparlanıyor, o yüzden oldukça hoşuma gitti.

bagcikli_elbise

Kumaşı ‘karkorşe’ kumaş diye geçiyor, renk seçenekleri ve fiyat bilgisi için Macc Butik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

bordo_kalem_elbise

Elbisemi gerçekten çok beğendim, özellikle bağcık detayına bayıldım. Uzun diz üstü çizmeler ile de güzel kombinleneceğini düşünüyorum.(Bihter Ziyagil tarzı 😀 ) Keza sonbahar ve ilkbahar aylarında yağmur botu ile de oldukça şirin olur 🙂 Ben içime kışlık çorap giyerek bulunduğumuz mevsimde de giydim ama bence tam bir ilkbahar-sonbahar elbisesi.

Umarım bu tarz elbise arayışında olanlara faydalı olabilmişimdir 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.