English Home Kırtasiye Alışverişim

Merhabaa güzel ailem, uzun zamandır Alışveriş kategorime yeni bir yazı eklemiyordum. Aslında ufak ufak birçok alışverişim oldu ama nedense hiç yazmadım.. Neyse efenim, bildiğiniz gibi artık Madame Coco, English Home gibi mağazalarda da kırtasiye ürünleri satılmaya başlandı. Çok dikkat çeken kırtasiye ürünleri olduğundan ben de fikir olması için paylaşmak istedim, keyifli okumalar..

Bildiğiniz gibi ben fotoğraflarımda altın, gümüş ve pembe altın denen ‘rose gold’ detayları kullanmayı çok seviyorum. Bunları da hem fotoğraf çekimlerime renk katsın diye hem de işlevsel oldukları için aldım.

Böyle parlak, altın detaylı bir planlayıcı defter aldım. Çok işime yaradı çünkü içinde haftanın günleri var, yapacağınız işleri yazabiliyorsunuz;

Defter 10 tl idi. Defterin deseninde 2 tatlış tükenmez kalem aldım;

Kullanmaya kıyamayacağım sanırım! O kadar şirinler kii.. Kalemler set halinde 5 tl idi.

Son olarak tatlı mı tatlı bu pembiş ataçları aldım bir de;

Toka bile yaparım ki ben bunlarla 😀 Ataçlar 5 tl idi.

Umarım aldıkladımı beğenmişsinizdir ve beğendiklerinizi bulabilirsiniz mağazada, alırsanız benlede paylaşmayı unutmayın 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.