Madame Coco Orkİde Kokulu Vücut Spreyİ

Herkese yeniden merhaba,bugün kokusuna hayranlık duyduğum uygun fiyatlı bir vücut spreyinden bahsedeceğim. Madame Coco ve English Home gibi mağazalar da artık bünyelerinde vücut,el kremleri,duş jelleri ve kolonya, parfüm gibi ürünler bulunduruyorlar. Açıkcası ben kokularını çok daha özgün buluyorum. Kısa süre önce Madame Coco mağazasından aldığım bu vücut spreyi tam yazlık,misss gibi çiçek kokuyor;

DSC_0039 (2)

Bendeki orkide kokulu olan. Diğer seçenekler de aklımda kalmadı değil. Özellikle yaseminli olan ile arasında gidip gelsem de bunun kokusu çok daha farklı ve özgün geldiğinden bunu tercih ettim.

DSC_0030

Şişesinin şirinliği ve üzerindeki orkide çiçeğini çok sevdim,fısfısı sağlam,ıslak bir şekilde püskürtmüyor spreyi. Kokusu ise oldukça taze ve ferah,buram buram bahar,çiçek kokuyor.Çok kalıcı değil maalesef,sıktıktan 2saat sonra uçuyor. Zaten vücut spreylerinin genel özelliği böyle oluyor,çok ağır ya da kalıcı olmuyorlar.

DSC_0036

Arkasındaki içerik ise bu şekilde. Madame coco mağazalarından 10 tl gibi bir fiyata satın alabilirsiniz bu vücut spreyini. Özellikle yazın ağır ve şekerli kokular hiç çekilmiyor,bende bu yüzden çiçek kokularına yöneliyorum. Bu tarz yazlık,hafif bir koku arayanlara güzel bir alternatif olacağını düşünüyorum,sevgilerle..

DSC_0034 (2)

 

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.