MANTAR RENGİ OJE / NYC 103 NUMARA

Fark ettim ki elimin altında rengarenk ojeler olsa da elim hep nude,gül kurusu,açık ve gösterişsiz renklere gidiyor. Geçen gün yaptığım alışverişte Nyc’den 2 adet oje almıştım ve dayanamadım eve gelir gelmez sürdüm hemen bir tanesini,ve tek kelimeyle BAYILDIM!

1

Aslında renge mantar rengi dedim ama bu öyle değişik bir renk ki, hem açık gri, hem lila hem de kirli bir gül kurusu rengi gibi;

DSC_0010

Numarası 103 ismi ise ‘ upper east side’;

3

Bence her kıyafetle gidecek hem spor hem şık joker bir renk. Üstelik elleri çok temiz ve bakımlı gösteriyor;

7

Kısacası şuan en favori ojelerim arasında yerini aldı bile. Nadir oje bitiren biriyim,bu ojeyi de bitireceğim gibi duruyor,sıkılana kadar sürerim artık 😀 Bu arada nyc ojelerin fiyatı 4 tl, çoğu zaman da 1 alana 1 bedava kampanyası oluyor.

2

Umarım bu renklerde oje arayanlar için faydalı bir yazı olmuştur,şimdilik hoşçakalııın..

El ve tırnak bakımı,manikür rutinim,oje deseni uygulamaları ve diğer oje önerilerim için TIK

Bir sonraki gönderilerimden anında haberdar olmak için Facebook ve instagram sayfalarımı da takip etmeyi unutmayın lütfen 🙂

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 4 yorum yapılmış.

  1. ojenin rengi ? tırnaklarınızın şekline ve de fotoğraflarınızın kalitesine bayılıyorum ? manikür yazınızı okudum ama tırnaklarınıza şu anki şeklini nasıl verdiğinize dair güncel bir yazı yazarsaniz sevinirim ? ayrıca fotoğraflarınızı nasıl çektiğinize/düzenlediğinize dair bir yazı da yazarsanız çok güzel olur ?

    • çok teşekkür ederim ilginiz içiin,kısa zaman sonra istediğiniz konular hakkında bir yazı yazacağım mutlaka,sevgilerle :))

  2. nyc nerde satılıyor?

    • merhaba nyc markasını watsonslarda bulabilirsiniz

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.