MAX FACTOR MASTERPIECE TRANSFORM MASKARA İNCELEMESİ /KİRPİKLERİME ETKİSİ

max_factor_masterpiece_maskara

Merhabaa güzel aileem, maskara canavarları burada mı? 😀 Eğer tek bir makyaj malzemesi seçme hakkım olsaydı kesinlikle maskarayı seçerdim. Tam bir maskara canavarıyım, elimdeki tüm maskaraları incelediğim ve tek tek kirpiklerimde duruşlarını paylaştığım yazımı da okumak isterseniz Favori Maskaralarım yazısına ışınlanabilirsiniz. Bugün Max Factor markasına ait ‘Masterpiece Transform’ maskarayı inceleyeceğiz;

max_factor_masterpiece_maskara-2

Silikon diken gibi kılları olan bir fırçası var. Konik gibi hafif üçgenimsi, dış köşeleri daha büyük içe doğru daralıyor. Bu maskara kirpiklerinizi tek tek ayırmayı, volüm vermeyi ve uzatmayı vaat ediyor. Tüm bu vaatlerin hepsini tek bir maskarada bulabilir miyiz, tabiki hayır 😀 Tek tek ayırmada tamam, uzatmada da başarılı ama volüm vermede ekstra yaptığı birşey yok. Kesinlikle güzel bir maskara, fiyatını hak ediyor, alıp bir köşeye atacağınız bir ürün değil. Bu arada fiyatı 50 tl idi.

Kirpiklerimde göstermeden önce gözlerimi biraz fazla açtığımdan korkmayın diye uyarmak istedim 😀 Neden böyle yaptım bilmiorum, sanırım iyice belli olsun etkisi diye şeetmişim ;

max_factor_masterpiece_maskara-3

Gördüğünüz gibi tek tek ayırıyor ve uzatıyor. 2 kat uygulama müsait topaklanma yapmadı. Ben görselde tek kat uyguladım ve uğraşsız bu sonucu verdi. Normalde kirpiklerimle cebelleşirim, çok serttir benim kirpiklerim, ama bu maskara ile kolayca şekil aldılar ve şeklini tüm gün korudular.

Güzel ve uzun kirpikler için kirpik bakım kürüm var,okumak için TIK

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz.

HOŞÇAKALIIIN ^^

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 6 yorum yapılmış.

  1. benimde favori maskaralarımdan biri severek kullanıyorum canım :))

  2. gözleriniz lens mi, hiç yakıştıramadım

    • hayır lens değil, yapacak birşey yok değiştiremem göz rengimi 🙂

  3. hayır gözleriniz çok güzel

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.