MAYBELLİNE AFFINITONE FONDOTEN İNCELEMESİ

Herkese merhaba bugün sizlere oldukça uygun fiyatlı ve fiyat performans açısından değerlendirildiğinde memnun kalacağınız bir fondotenden bahsedeceğim. Bu ürün benim ilk satın aldığım fondoten olduğu için de yeri bende hep özel kalacak. 🙂 Üniversiteye başladığım ilk yıl bb kremlerle tanıştım. Üniversite hayatım boyunca bb kremler benim için vazgeçilmez oldu. Son yılımda ise bir fondoten deneyimlemek istedim. Bu fondoten bana bb kremlerden sonra oldukça kalın geldi. Fakat yüzde herhangi bir ağırlık, rahatsızlık yaratmıyor. Kapatıcılığı ise bana göre gayet yüksek.

DSC_0088

Bendeki rengi golden beige 24 numara. Bu renk tek kelimeyle muhteşem. Sarı alt tonlu harika bir ten rengi. Koyu buğday yada esmerseniz düşünmeden bu rengi tavsiye edebilirim. Kışın bana oldukça koyu geliyor bu renk. Yazın bronzlaştığımda ise cildimle tam uyum sağlıyor. Uygun fiyatlı, kapatıcılığı yüksek bir fondoten arıyorsanız bu fondoteni önerebilirim. Fiyatı 25 tl civarındaydı diye hatırlıyorum. Tüm cilt tiplerine uygun olduğu yazıyor bence doğru. Cildim kuru olduğunda da yağlandığı zamanlarda da sorun çıkarmadı.

Bu fondoteni ellerimle uyguladığımda çok daha iyi sonuç aldım ve daha doğal bi cilt elde ettim. Ama ıslak bir makyaj süngeriyle de uygulanabilir. Böylece daha parlak görünüme bir cilde sahip olmuş olursunuz.

DSC_0089

Nemlendirici özellikli bir fondoten evet ama siz mutlaka makyaj öncesi nemlendiricinizi uygulayın. Eğer nemlendirici uygulamadan bir cilt ürünü uygularsanız cildiniz gün içinde neme ihtiyaç duydukça fondoten, bb krem gibi ürünleri emecektir. Umarım sizlere faydalı bir yazı olmuştur. Hoşçakalın! 🙂
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. […] Maybelline fondoten incelemesi (Affinitone Fondoten ) […]

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.