MAYBELLİNE JEL EYELİNER İNCELEMESİ

Herkese yeniden merhaba. Eyeliner benim için olmazsa olmaz,vazgeçilmez bir ürün. Yıllardır likit ürünler deneyimledim ve bu seferde jel bir eyeliner denemek istedim. Birçok farklı markada jel eyeliner’lar mevcut. Ben de maybelinne markasının jel eyeliner’ına bir şans vermek istedim. Elimdeki tüm eyeliner’lar siyah renkte olduğu için bu sefer kahverengi almak istedim. İyiki de almışım! Bu rengi aldığımdan beri siyah eyeliner’larımı bir kenara attım. Farkettim ki siyah eyeliner çoğu makyajı daha sert kılıyor ve öldürüyor. Özellikle göz makyajlarında toprak tonlarını tercih ettiğimden kahverengi eyeliner harika bir bütünlük sağladı. Bence kahverengi gözleri çok daha vurgulayacak eyeliner rengi kahverengi.

Processed with VSCOcam with kk2 preset

Ürünün paketinden kendi eyeliner fırçası çıkıyor. Ben beğendim, elim alıştıkça fırçayı daha iyi kullanmaya başladım. Bu tarz krem,jel ürünlerinizi kapağı aşağı gelecek şekilde saklayın. Bu şekilde kurumasını engellemiş olursunuz. Ürün çok minik gibi dursada oldukça bereketli ve uzun süre kullanabileceğinizi düşünüyorum.

DSC_0111

Ürünün fiyatı 20- 25 tl arasındaydı diye hatırlıyorum. Oldukça memnun kaldığım bu eyeliner’ın diğer renklerini de almayı planlıyorum. Uzun saatler akma,bulaşma yapmadı. Suya dayanıklı olmamasına rağmmen bence kalıcılığı oldukça iyi. Okuduğunuz için teşekkürler,hoşçakalın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.