MİNİ MARKET ALIŞVERİŞİ

Merhabaa, geçen günlerde tamamen ihtiyaç üzerine minik bir market alışverişi yaptık annemle, sizinle de paylaşmak istedim ;

DSC_0065

Daha önce de bahsetmiştim annem ev kokularına çok düşkündür, bu oda kokusu da mis gibi çiçek kokuyor hoşumuza gitti aldık, Air Wick Nilüfer kokulu, fiyatı 8 tl idi.

DSC_0067

Dove şampuanı da yine annem seviyor, kardeşim de bunu kullandığından aldık fiyatı 7 tl,

Clear men babamın şampuanı onunda fiyatı 7 tl,

Komili bebe şampuanını hem makyajımı temizlemek için hem de makyaj fırçalarımı temizlemek için kullanıyorum, Büyük boyuyla beraber almıştık onu ikisi birlikte 12 tl idi.

DSC_0068

Elidor turuncu şişedeki saç şekillendirici krem yıllardır bittikçe aldığım ürünlerden. Saçlarıma maşa yapmadan önce uçlarına sürüyorum. Benim saçlarım aşırı çok ve gür, kabarıyor, kabarmasını önlemek için kullanıyorum. Fiyatı 5 tl idi.

DSC_0069

8×4 okyanus ferahlığını kullanmaya başladım bile hatta Şu yazımda yorumlamıştım. Beğendiğim bir koku oldu. fiyatı 7 tl idi.

Eveet benim son zamanlarda yaptığım bakım ağırlıklı alışveriş böyleydi. Ne alsam buraya yazıyorum, çünkü seviyorsunuz okumayı. Umarım sıkılmamışsınızdır. Diğer alışveriş yazılarımı okumak isterseniz Tık

Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.