MOR ŞAMPUAN NEDİR? /BİOPLEX MOR ŞAMPUAN VE MOR SAÇ KREMİ KARGOSU

Merhabaa güzel ailem,oldukça yoğun günler geçiriyorum son zamanlarda. Ciddi bir çalışma temposuna girdim ve spora başladım.Spor ile ilgili yazılarım,spor salonunda neler çalıştığım ile ilgili yazılar yakında blogumda olacak. O yüzden bu aralar sık yazı giremiyorum,yorumlarınıza bazen geç dönüyorum nolur kusura bakmayın.

Bugün bahsedeceğim konu mor şampuan. Mor şampuan nedir,ne işe yarar,neden kullanılır ve sonuçları nelerdir?

DSC_0002

 • Saçlardaki istenmeyen kızıl yansımaları nötrleyen yani silen şampuanlardır,
 • Renk skalasında turuncu rengin karşısında mor vardır,yani eğer turunculuklarınızı örtmek, silmek istiyorsanız mor renk ile bunu yapabilirsiniz,
 • Bu yöntem göz altı morluklarında da geçerlidir, morluklarınıza da morun karşıtı olan turuncu tonlarda bir renk düzenleyici kullanarak göz altı morluklarınızı silebilirsiniz.

warm-cool-WC-copy6

 • Özellikle saçlarını sarıya boyatmış kadınların en büyük isteği daha küllü bir sarıya ulaşmaktır,
 • Mor şampuan size istediğiniz griliği,küllü renkleri elde etmeyi vaat ediyor,
 • Sadece sarışınlar için değil kahverengi saçlar için de kullanılabilen bu mor şampuan kızıl yansımaları daha küllü renklere dönüştürmek için tasarlanmış.
 • Beni takip ediyorsanız saçlarımdaki kızıl yansımaları hiç sevmediğimden hatta saçlarımı boyatmak istediğimden bahsetmiştim.
 • Bioplex bana denemem için bu şampuan ve saç kremini gönderince çok heyecanlandım açıkcası, çünkü saçlarımın daha küllü ve net bir kahve olmasını istiyordum.

Processed with VSCO

Turuncu yansımaları görüyorsunuz,saçımda hiç boya yok şuan ve boyamak ta istemiyorum. Umarım bu turuncu yansımalar mor şampuan ile yok olur. Henüz kullanmaya başlamadım,kullandıkça sizi güncelleyeceğim. Dilerseniz şimdi nasıl kullanılması gerektiğiyle ilgili sizi bilgilendireyim;

DSC_0003

Önce saçlarınızı 1 kez normal şampuanınız ile yıkıyorsunuz ardından mor şampuanı bolca bir miktar avcunuza dökerek saçlarınıza eşit yayıp masaj yaparak yediriyorsunuz. Yaklaşık 1 dakika kadar saçlarınızda kalıyor ve iyice duruluyorsunuz. Okuduğum kadarıyla durulanması sıkıntılıymış,iyice durulamanız gerekiyormuş. Ardından mor saç kremini saç uçlarına sürerek 1 dakika bekleyip duruluyorsunuz. Bu şekilde etkiyi 2 katına çıkarmış oluyorsunuz.

DSC_0011

Şampuan bu şekilde,kokusu çok güzel,kıvamı da bildiğiniz şampuanlar gibi. Henüz saçımda denemedim,bu yazı sadece ‘mor şampuan nedir?’ bilgilendirme yazısı. Kullandıkça görseller ile saçlarımdaki etkilerini birlikte gözlemleyeceğiz.

DSC_0014

Saç kremi ise daha pastel bir renkte mor. Her 2 ürün de bolca kullanılmalıymış. Kargoyu bana gönderen sayfanın sahibi o şekilde söyledi. Yaklaşık 4-5 kere aralıksız kullandıktan sonra 2 haftada 1 felan kullanmak yeterliymiş. Bu durum biraz da size bağlı eğer elde ettiğiniz küllü renk,grilik size yeterli ise bırakabilirsiniz.

 • Bu ürün saç rengi açmıyor,yani oksidan değil,
 • Kızılııkları nötrlemek için üretilmiş ürünler,
 • Saçlarınızı daha doğal tonlarda,küllü renklere çeviriyor.

DSC_0015

Ürünler bayağı büyük,dev boy,600 ml, bana uzuuuunca bir süre gider herhalde. Dediğim gibi bu sadece mor şampuan nedir,nasıl kullanılır hakkında bir yazıydı,ve gelen kargoyu birlikte incelemiş olduk. Ürün içerikleri, saçlarıma etkileri için bir süre kullanmam gerekiyor ki size doğru bilgiler aktarabileyim. Umarım saçımdaki şu kızıllıkları alır ve boyamama gerek kalmaz canlar.

Bu arada ürünün fiyatı 90 tl. Zaten aşağıya ulaşabileceğiniz linkleri de bırakıyorum;

Bioplex şampuan hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için Tık

Bioplex n11.com satış sayfası için Tık

(edit: Bu yazı başlıktan da anlayacağınız gibi sponsorlu bir yazıdır.marka tarafından nazikçe ve denemem için gönderilen ürünler hakkında yorumlarım tamamen objektifdir.Eğer böyle yazıları okumaktan hoşlanmıyorsanız 500den fazla‘sponsorsuz’ yazılarıma göz atabilirsiniz.Teşekkürler)

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.