NATURALSE SAÇ, KİRPİK VE KAŞ GÜÇLENDİRİCİ LOSYON KARGOSU

Merhabaa güzel ailem,birkaç gün önce elime ulaşan bir kargodan bahsetmek istiyorum sizlere. Naturalse doğal yağlardan oluşan ve ince kılları,bebek saçlarını,kirpikleri,kaşları gürleştirip kalınlaştırmayı  hedefleyen bir marka. Bu markanın ürünlerinin %100 doğal olması benim en ilgimi çeken şey oldu, öyle ki çay,kahve içine dahi katılabilecek, ağza sıkılabilecek kadar güveniyorlar ürünlerine. Nereden mi biliyorum; Naturalse kargom elime ulaştıktan sonra temsilci Meltem hanım beni aradı ve uzuun uzun keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Devamı yazının ilerleyen bölümlerinde,ama şimdi hemen kargomu sizlerle paylaşmak istiyorum;

DSC_0002

Kargomdan Naturalse sprey, tanıtım broşürleri, Meltem hanımın kartı, bir defter ve bir de kalem çıktı. (defter ve kalemi babama kaptırdım bile 😀 )

DSC_0010

Öncelikle marka temsilciliğini yapan tüm çalışanlar ve Meltem hanım o kadar ilgililerdi ki, bir soru sorduğumda direk beni arayarak sorularımı cevaplandırmayı seçtiler. Bu benim gözümde büyük bir artı, Naturalse sprey hakkında neler sordum,ne cevaplar aldım? ;

DSC_0003

  • Naturalse sprey denildiği gibi %100 doğal mıdır?

6 bitkinin özünden oluşan Naturalse Saç Bakım spreyi %100 doğal olup, içeriğinde kesinlikle alkol barındırmamaktadır.

  • Naturalse sprey genel anlamda ne işe yarar?

Bizim idaamız hiç kıl çıkmayan yerden kıl çıkarmak değil, var olan ince bebek saçlarını,cansız saçları kalınlaştırmak ve dökülmelerini engellemektir.

  • Naturalse spreyi kaş ve kirpiklerimde kullanabilir miyim?

Kendim de kirpiklerimde kullanıyorum ve gönül rahatlığıyla öneririm, hatta kaş çıkarma konusunda o kadar başarılı ki artık kaşlarımın gürlüğüne yetişemiyorum, ne yapmalıyım diye geri bildirimler alıyoruz, öyle ki bu losyonu dudak üzerinize bıyık bölgesine sürün 2 hafta sonra sakal şeklinde çıkmaya başlayacaktır 🙂

  • Kullanımı konusunda yazılanlar dışında bir öneriniz var mı?

Mutlaka düzenli ve sabah akşam saç diplerine masajla uygulanmalı. Kesinlikle saçları yağlandırmaz ve yağlı,kirli görüntü oluşturmaz,hatta kokusu ve hafifliği ile size kendinizi daha iyi hissettirecektir.Ayrıca ürünümüz durulama gerektirmez. Saçınıza uygulayacağınız ısı işlemlerinden önce de uygulayabilir saçlarınızı koruyabilirsiniz.

Erkekler de saç ve sakallarında kullanabilirler ve 2 haftaya kalmadan etkilerini gözlemleyebilirler.

  • Ek olarak eklemek istedikleriniz var mı?

Bu losyonun doğallığını size şu şekilde anlatabilirim,kokusu ve ferahlığı o kadar güzel ki kahvelere çaylara katıyoruz,içiyoruz,direk ağzınıza da sıkabilirsiniz. Hamilelikte bile kullanımında bir sakınca yoktur.

İçinde gül, lavanta, biberiye ,karanfil, üzüm çekirdeği ve tarçın bulunan bu losyon dan beklendim büyük. Özellikle kirpik ve kaşlarımdaki etkisini hafta hafta sizlerle paylaşmayı düşünüyorum.

DSC_0011

İşte sevgili Meltem hanımla sohbetimizde bunları konuştuk. Ben hiç zaman kaybetmeden bu losyonu deneyimlemeye başladım. Bakalım vaatlerini ne kadar yerine getirecek,neler gözlemleyeceğim hep birlikte göreceğiz. Umarım faydalı bir yazı olmuştur,Naturalse sprey deneyimime yeni yazacağım yazıları takip ederek dahil olabilirsiniz.

Bu arada ürünler boy boy 50 ml olan spreyin fiyatı 65 tl bendeki 100 ml olan, aşağıda vereceğim linklerden diğer boylarına da bakabilirsiniz.

Bu güzel kargo için Naturalse ailesine çok teşekkür ederim, ben özellikle kirpik ve kaşlarımda olan etkisini çok merak ediyorum,siz de deneyimlerimi daha yakından takip etmek için instagram ve Facebook sayfalarımı takip etmeyi unutmayın.

Naturalse ürünleri hakkında çook daha fazla bilgiye ulaşmak için Tık

İnstagram hesapları için Tık

Satın almak için Tık

 

(edit: Bu yazı başlıktan da anlayacağınız gibi sponsorlu bir yazıdır.marka tarafından nazikçe ve denemem için gönderilen ürünler hakkında yorumlarım tamamen objektifdir.Eğer böyle yazıları okumaktan hoşlanmıyorsanız 500 e yakın ‘sponsorsuz’ yazılarıma göz atabilirsiniz.Teşekkürler)

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.