NEUTROGENA ESNEKLİK VEREN,GÜNEŞ KORUMA FAKTÖRLÜ VE KOLAJEN İÇERİKLİ EL KREMİ İNCELEMESİ

Merhabaa güzel ailem, yeni bir ‘bakım’ yazısıyla sizlerleyim. Yaşlılığın ilk belirtilerini ellerimizde görmeye başlarız. Ellerimizi düzenli bir şekilde nemlendirmek ise yaşlılık belirtilerini minimuma indirmek için alınacak ilk önlemlerden. Nemi kaybolmayan cilt esnekliğini korur ve daha geç yaşlanır. Güneş koruma faktörlü kremlerin cildimizi güneşten korumak için ne kadar gerekli olduğunu hepimiz öğrendik, peki ya ellerimize güneş koruması uyguluyor muyuz? Sanırım hayır.. Neutrogena.com bana Şu yazımda bakım kremleri göndermişti. Gönderdikleri kremlerin içinde en ilgimi çeken ‘güneş koruması’ içeren ve kolajen destekli bu el kremi olmuştu;

neutrogena_visibly_renew_el_kremi

Neutrogena ‘Visibly Renew’ serisinden spf yani güneş koruması içeren aynı zamanda kolajen destekli bu kremin vaatleri;

neutrogena_visibly_renew_el_kremi-2

Kolajen artırıcı mineraller içeren ve esneklik sağlayan el kremi.

Devrim yaratan günlük el kremi sadece nemlendirmekle kalmaz aynı zamanda cildin esnekliğini geri kazanmasına ve kahverengi lekelerin oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Kolajen artırıcı mineraller içeren Norveç formüllü nemlendirici, cildin kendi kolajen üretimini artırmasına yardımcı olur. Daha yumuşak ve esnek bir cilt için. Hızlı emilen formülü ile uyguladıktan sonra cildi yumuşatır ve hoş bir koku verir.

neutrogena_visibly_renew_el_kremi-3

Temiz bir kokusu var, sürüldükten sonra hemen emiliyor, verdiği nem çok kuru ve çatlak ellere yetmeyebilir. Ama günlük olarak çantaya atmalık, çabucak emilen, elleri yumuşatan ve besleyen bir el kremi arayışındaysanız kesinlikle şans vermelisiniz. Özellikle güneş koruması içermesi beni bu ürüne çekti diyebilirim. Çünkü el kremlerinde güneş koruması içeren bir ürün ilk kez görüyorum. Açıkcası ellerimin yumuş yumuş ve bembeyaz olmasını seviyorum, o yüzden güneşten yanmasını da istemiyorum :))

neutrogena_kremler-2

Sevdim seni kremcik, bundan sonra el kremim bitince tekrar şans verebilirim. Neutrogena ürünlerini Gratis, Watsons, Rossmann, Migros ve daha bir çok yerde bulabilirsiniz.

Cilt bakımı hakkında diğer ürün incelemelerim için Bakım Kategorimi ziyaret edebilirsiniz 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.