NEUTROGENA HIZLI EMİLEN AYAK KREMİ İNCELEMESİ

Merhabaa güzel ailem, yine,yeni,yeniden bir ayak kremi incelemesiyle sizlerleyim. Nedir bu bendeki ayak bakımı aşkı bende bilmiyorum 😀 Blogumda 8 e yakın farklı ayak kremi incelemem var,onları da okumak isterseniz yazının sonuna linklerini ekleyeceğim. O zamaan hemen Neutrogena hızlı emilen ayak kremini incelemeye başlayalım;

neutrogena_hizli_emilen_ayak_kremi

Daha önceki ayak kremi incelemelerimde de bahsetmiştim, benim için ayak kreminde olmazsa olmaz şey hızlıca emilmesi, yapış yapış olmaması ve yağlı his bırakmaması. Çünkü diğer türlü hem ayağımdaki o yağlı hisse dayanamıyorum hem de hızlıca dışarı çıkmam gerekiyorsa emilmesini beklemek zorunda kalmak hiç hoşuma gitmiyor. Neutrogena’nın bu ayak kreminin tam da isteklerime cevap verecek vaatleri var;

neutrogena_ayak_kremi

Norveç Formüllü Hızlı Emilen Ayak Kremi’nin kuru ayakları 24 saat boyunca nemlendirildiği klinik olarak kanıtlanmıştır. Anında emici ve yağlı bir his bırakmayan özelliği ile ayakkabılarınızı hiç beklemeden giymenizi sağlar. Pürüzsüz görünen ve ekstra yumuşak ayaklar için yoğun bir nemlendirme sağlar. Kuru ayaklar içindir.

neutrogena_ayak_kremi-2

Gerçekten dediği gibi hiç yağlı his bırakmadan emildi ve hemencik ayakkabılarımı giyebildim. Nem vermesi de hızlı emilmesine rağmen yeterli geldi. Ama aşırı çatlak, kuruluktan acıyan ayaklara yeterli gelmeyecektir. Günlük olarak ayakları nemlendirip bakım yapacak,hafif formüllü,pratik bir krem olduğunu düşünüyorum. Kokusu ise klasik krem kokusu gibi,temiz ve ferah.

neutrogena_kremler-4

Neutrogena ürünlerini Gratis, Watsons, Rossmann, Migros ve daha birçok mağazada bulabilirsiniz.

Diğer incelediğim ayak bakım ürünlerinin yazıları;

Watsons Ayak Kremi

Aynısefa Özlü Topuk Bakım Kremi

Gratis Foot Factory Ayak Bakım Kremi

Evde Ayak Bakımı

Ritüel De Beaute Nasır Giderici Stick

Sarı Kantoron Özlü Ayak Kremi

Glysolid Yoğun Nem Veren Bakım Kremleri

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım  instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.