NEUTROGENA VİSİBLY RENEW KOLAJEN DESTEKLİ VÜCUT LOSYONU İNCELEMESİ

Merhabaa güzel ailem, bu yazı özellike vücudu çok kuruyan,kurudukça gerilen,kaşınan ve bu durumdan rahatsız olanalar için çok faydalı olacak. Bugün Neutrogena markasına ait ‘Visibly Renew’ vücut losyonunu inceleyeceğim. Visibly Renew serisi genel olarak cilde kaybettiği esnekliği geri kazandırmayı ve kolajen desteği ile de cilde hem nem sağlamayı hem de yaşlanma belirtileriyle savaşmayı hedefleyen bir seri;

neutrogena_visibly_renew_vucut_losyonu

Bendeki özellikle ‘kuru’ ciltler için olanı. Losyon olduğu için yağlı his asla bırakmıyor. Özellikle o yapış yapış histen hoşlanmıyorsanız bu kremi seversiniz. Kokusu klasik krem kokusu,rahatsız edici değil, yumuşak temiz bir kokusu var. İncecik yapısına ve hemen emilmesine rağmen verdiği nem gayet iyi. Benim bu tarz kremleri kullanırken en işe yarayan önerim duştan çıktıktan hemen sonra kurulanmadan, vücudunuz hala ıslakken vücudunuzu kremlemeniz. Böylece hem krem daha hızlı emilecek, hem de su ile karışarak cildinizi derinlemesine nemlendirecek ve ipek gibi yumuşacık yapacak.

neutrogena_visibly_renew

Bu ürünün vaatlerinden biri de sıradan bir losyon gibi sadece nem vermeyip zamanla cildin elastikiyetini de arttıracağını söylemesi. Özellikle vücudunuzdaki çatlaklardan şikayetçi iseniz oluşmuş olanlar için birşey yapamasanız da yeni çatlakların oluşmaması için vücudunuzu nemlendirmelisiniz. Çatlaklar esnek olmayan ve nemsiz cildin gerilmesi ile oluşur, eğer vücudunuzu yeterli nemde tutarsanız esneme oranı artacağından çatlak oluşumu da minimuma inecektir.

neutrogena_visibly_renew_losyon

Pompalı bir ambalajı olması kullanım açısından oldukça pratik. Ürünün açıldıktan sonra 12 ay kullanım ömrü var.Ürün 400 ml, uzun süre gideceğini düşünüyorum. Neutrogena ürünlerini Gratis, Watsons, Rossmann, Migros ve daha birçok mağazada bulabilirsiniz. Güncel fiyatını bilmiyorum ürünün maalesef, ama 20 tl den fazla olduğunu düşünmüyorum.

neutrogena_krem

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.