NİVEA TEMİZLEME SETİ KARGOSU

Merhabaa güzel ailem, bu yazıyı yazmakta çok geciktim, geleli neredeyse 2 hafta olan Nivea kargosunu ancak fotoğraflayabildim. Nivea bana bu kutuyu hediye olarak gönderdi. #makyajsizbirgun hashtagini kullanarak yarışmaya katılmıştım,ve kazanananlardan biri de ben olmuşum :)) Bugün kutunun içinden neler çıktığına göz atalım, yakın zamanda ürünlerin incelemelerini de blogumda bulabilirsiniz. Zaten kullanmaya başladım ürünleri. O zamaaan hemen kutumun içinden neler çıktığına bakalım;

nivea

En sevdiğimiz şey kutu açmak değil mii, hemen açalım kutumuzu;

nivea_temizlik_urunleri

Denemeyi istediğim güzel ürünler göndermiş Nivea. Bu cömert hediye paketi için tekrar teşekkür ederim ^^

nivea_urunleri

nivea_temizleme_kopugu

Canlandırıcı yüz yıkama köpüğü göndermişler,sıkınca kendinden köpüğe dönüşen bu ürünü merak ediyordum.

nivea_bb_su

Çok merak ettiğim bir başka ürün ise reklamlarda gördüğüm bu bb suydu. BB kremlerden sonra BB sular da piyasaya sürüldü. Bu su hem makyaj temizliyormuş hem de cildi makyaja hazırlıyormuş. Çok enteresan. Yakında incelemesini yapacağım canlar.

nivea_makyaj_temizleyici

Göz makyajını nazikçe temizleyen, kirpikleri dökmeyen bir temizleme sütü göndermişler. Bu ürüne cidden ihtiyacım vardı. Çünkü kullandığım rimeller bazen kirpiklerimi döküyordu. Denemek için sabırsızlanıyorum.

nivea_temizlme_suyu

Son olarak yine hassas göz makyajı temizleyicisi göndermişler. Sanırım bu ürünün incelemesi blogumda vardı, daha önce kullandığım bir üründü ve fena değildi.

Bahsettiğim tüm ürünlerin incelemeleri yakında blogumda olacak. Takip etmeyi, arada bir gelip bakmayı unutmayın canlar :))

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

Nivea Protect and Care Serisi

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 4 yorum yapılmış.

  1. Bb temizleme suyunu bayılarak kullanıcaksın kuzumm ben çok severek kullanıyorum ☺️ Güle güle kullan hediyelerini

  2. önce bu ürünün canlandırıcı seri jelini kullandım. kurutmadı ama temizlemesi iyiydi. memnun kalınca kullanım kolaylığı açısından ve merakımdan yazınızdaki köpük formunu denedim. yüzümü kuruttu ama temizlemesi iyi değildi. gözeneklerin iyice temizliği için yüz temizleme silikonuyla kullanmaya başladım bende. bence jel olan karma, köpük olan normal ciltler için üretilmiş. cilt türüm karma/yağlı.

    • Jel olan beni çok gerdi keza köpük olan da öyle, sanırım Nivea temizleyicileriyle pek anlaşamıyor cildim

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.