NORM BİTKİSEL KARGOSU

Yine yeni yeniden uzuunca bir aranın ardından herkese merhaba. Biliyorum çok suçluyum yine buraları ihmal ettim.. Ama o kadar yoğun günlerden geçiyorum ki.. Hepsini uzunca sohbetli sohbetli konuşuruz hafta içi canlar..

 

DSC_0041

Norm Bitkisel hafta içi bana bu ürünleri deneyimlemem için göndermiş. Ben evde değildim Zonguldak’ta kızkardeşimin yanındaydım,instagramdan beni takip edenler bilir zaten. Bu kargoyuda annem almış, henüz yeni bilgisayarımı açabildiğimden ve fotoğraf çekmeye hiçbir şekilde vakit bulamadığımdan bugüne sarktı bu yazı aslında.

Kargonun içinden organik atıştırmalık gevrek ve koca boy bir selülit jeli çıktı.

DSC_0042

İçeriği diğer gevreklere göre daha temiz ve koruyucu içermemesini sevdim.

DSC_0044

Bu da enerji tablosu. Spor yaparken tüketilebilecek güzel bir gevrek. Tadı da hoş,süt ile tüketmekten çok cips gibi yemeyi tercih ettim ben.

DSC_0045

Kozmetik marketlerde hiç selülit kremine rastlamadım ben,acaba ben mi dikkat etmedim hiç bilemiyorum. Lacinia markasını birkaç blogger arkadaşımdan duymuştum,memnun kaldıklarını yazmışlardı. Ben henüz yeni deneme fırsatı buldum.

DSC_0046

Bu tarz kremler düzenli ve uzun süre kullanımda etkisini gösterdiğinden henüz birşeyler yazmak için çok erken. Ama ilk izlenim olarak sürülen yerde kan dolaşımını hızlandırdığını ve hafifçe yaktığını söyleyebilirim. Yakması çok normal ve işe yaradığını gösteriyor. Çünkü içinde portakal yağı ve biberiye yağı var. Zaten bu yağlar kan dolaşımını hızlandıran ve cildi gerdiren yağlardır;

DSC_0049

Ve dediğim gibi düzenli kullanımda sonuç alacağınız yazıyor;

DSC_0048

Masaj yaparak uygulamak ta çok önemli. Henüz deneme aşamasındayım,şuan için düşüncelerim olumlu yönde. Zaten aksi bir durum gözlersem mutlaka burayı güncellerim canlar.

Evet şimdilik benden bu kadar,hepinizi çok öpüyorum,ufacık bir ricada bulunmak istiyorum;

Her türlü eleştiriye açığım,beni eleştirebilir,birşeyler önerebilir,konularımı sevmediğinizi bile söyleyebilirsiniz. Ben her türlü yorumu sitemde yayınlayıp cevaplıyorum. Ama lütfen saygı çerçevesinde ve hakaret etmeden yapın yorumunuzu..Aksi halde yayınlamamı beklemeyin..Şimdiden teşekkürler..

Norm bitkisel online sayfası için TIK

İnstagram hesabı için TIK

(edit: Bu yazı başlıktan da anlayacağınız gibi sponsorlu bir yazıdır.marka tarafından nazikçe ve denemem için gönderilen ürünler hakkında yorumlarım tamamen objektifdir.Eğer böyle yazıları okumaktan hoşlanmıyorsanız 500 e yakın ‘sponsorsuz’ yazılarıma göz atabilirsiniz.Teşekkürler)

 

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 12 yorum yapılmış.

 1. tatlım istemeyen okumasın,hem zaten sen sponsorlu die belirtiyosun,birçok blogger kendi almış gibi yazıyo,seni tebrik ederim

  • aynen öyle okumama seçenekleri var ama inatla okuyup hakaret etmeyi seçiyorlar 😀

 2. canım selülit jeli hakkında daha ayrıntılı bilgi verir misin gerçekten işe yaradığını düşünüyor musun,acil cevaplarsan çok sevnirim

  • canım şimdilik bu kadar yorumlarım,kullanıyorum daha,bir süre daha kullanıp öyle yazacağım ki daha sağlıklı olsun 🙂

 3. yine mi sponsor..bıktık…

  • ‘sponsorlu’ yazan yazıları okumak zorunda değilsiniz 🙂 250 den fazla sponsorsuz yazım var onlara bakın isterseniz 🙂

 4. yine salak salak yazılar

  • yine salak salak beyinsiz bir yorum? 🙂

 5. selülit jeli için ayrıca yazı yazacakmısın yoksa bukadarmı yorumların?

  • yazacağım,kullanıyorum henüz,bakalım işe yarıyor mu 🙂

 6. yorum yazarken daha dikkatli olun diye rica etmiş kız inadına mı yapıyorsunuz, egonuzumu tatmin ediyorsunuz, aile terbiyesi almamışsınız siz belli!!

  • rica ettikten sonra daha fazla hakaretli yorum aldım şaka gibi! 😀

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.