Oriflame Love Nature Yulaf Özlü Yüz Kremi

Merhabaa güzel ailem, yeni bir cilt bakımı yazısı ile sizlerleyim. Bugünkü yazım özellikle kuru ciltlileri ve cildinde sağlıklı bir parlaklık isteyenleri mutlu edecek. Oriflame markası ile henüz yeni yeni haşır neşir oluyorum. Bazı ürünlerini deneme fırsatı buldukça da bloguma yazarak sizleri bilgilendirmeye çalışıyorum. Oat yani yulaf özlü bakım kremini inceleyeceğiz bugün. Bakalım nasıl bir kremmiş?

oriflame-love-nature-yulaf-ozlu-krem

Kuru ve çok kuru ciltler için uygun olan bu krem yulaf özlerinden oluşuyormuş. Ambalajı ilk açtığımda kıvamı losyonumsu olduğundan çok fazla nem vereceğini düşünmemiştim. Ama uygular uygulamaz anladım ki oldukça yoğun nem veriyor. Kıvamı ve çabuk emilmesi sizi yanıltmasın, yapısı yumuşak, hafif formüllü ama verdiği nem gayet yerinde;

oriflame-yuz-kremi

Benim bu krem ile ilgili en sevdiğim şey ise uygulandıktan sonra cilde ışıltı katması. Elimin üzerindeki ışıltı kremin bıraktığı etki. Özellikle makyaj öncesi mat, kuru yapıda bir fondöten kullanacaksam altına bu kremi uyguladığımda istediğim gibi nemli gözüktü tenim. Yani kuruluklarımı belli etmedi ve pul pul durmadı ten ürünleri.

oriflame-love-nature-krem

Uygun fiyatlı, cep yakmayan ama verdiği nem iyi olan bir krem arayışında olanlar değerlendirebilirler. Özellikle genç yaştaki takipçilerim için güzel bir seçenek olacağını düşünüyorum. Eğer yaşınız 30 ve üzeri ise ve kremlerden yaşlanma karşıtı özellikler bekliyorsanız bu krem size hafif kalacaktır. Ama genç ciltler ekstrem özellikler beklemeden sadece cildim nemlensin yeter diyorsa bu kremi önerebilirim. Ben kış aylarında gündüz severek kullanıyorum. Ağırlık yapmıyor. Komplike bir içeriği de yok. İlk sıralarda gliserin ve bitki yağları var içeriğinde.

Umarım yazımı beğenmişsinizdir 🙂

Oriflame ürünlerini alacak bir hesap bilmiyorsanız BU hesapla iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla cilt bakımı yazılarım için BAKIM kategorime bakabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.