Oriflame Macaron Love El Kremi

Merhabaa güzel ailem! Pembiş, şirin, yumuşacık ambalajlı, şeker kokulu bir el kremi önerisi ile geldim bugün. Oriflame markasının sevgililer gününe özel çıkardığı ‘Macaron Love’ serisinden olan el kremi hem görüntüsü hem kokusuyla aşk yaşatıyor insana!

İsminden de, ambalajından da anlaşılacağı gibi macaron gibi tatlı tatlı kokan bir krem bu! Ellerinizi hem yumuşatıyor hem de kalıcı miss kokusu ile sizi mutlu ediyor. Benim gibi kokulara düşkünseniz ve ellerinizin mis gibi kokması sizi motive ediyorsa (manyak mısın Sılacım? 😀 ) mutlaka bakmanız gereken bir krem diye düşünüyorum.

Yapısı kalın,ağır kremlerden değil, tam sevdiğim gibi, losyon kıvamında ve çabuk emiliyor.

Nemlendirmesi başarılı ama öyle egzama, aşşırı kuruluk,kaşıntı gibi sorunlar yaşayan çok çok kuru ellere yetmez elbette. Anlık olarak nemlendirdiğini söyleyebilirim. 1-2 saat sonra yenileyebilirsiniz.

Ellerinizi kokladığınızda tatlı tatlı koksun istiyorsanız fiyatı şubat ayına özel çok uygundu, bakabilirsiniz. Bir de sabunu ve makyaj temizleme mendili var seride aynı kokuya sahip.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur:)

Cilt bakımı hakkında diğer ürün incelemelerim için Bakım Kategorimi ziyaret edebilirsiniz 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.