Oriflame Pure Colour Ruj Paleti İncelemesi

Merhabaa güzel ailem, bugün parlak, varla yok arası rujları sevenlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm pembe tonlarına sahip bir ruj paleti inceleyeceğim. Evet ruj paleti far değil 🙂 Çünkü bu paletin içinde bir sürü farklı ruj rengi bulunuyor.Oriflame markasının ürünlerini ilk kez deniyorum ve heyecanlıyım. Bana sık sık soran oluyordu, Oriflame ürünlerini Nesrin hanımın sayfasından alabilirsiniz. O zamaan hadi hemen başlayalım;

oriflame-ruj-paleti

Bu pratik paletin içinde 8 adet kremsi yapıda ruj ve 1 adet te rujları uygulamak için ufak fırça bulunuyor. Bu renklerden en üst sıradaki olan parlatıcı. Yani ister tek başına isterseniz diğer tüm rujların üzerine uygulayarak rujlarınızı daha parlak hale getirebilirsiniz.

oriflame-pure-colour-ruj-paleti

Şimdi dilerseniz hemen swatch’larına bakalım;

oriflame-pure-colour-ruj-paleti-blog

Burada parmaklarımla uyguladım, renklerini daha iyi verdiler. Rujların yapısı çok kremsi, parlak. Gloss gibi ama renk veren parlatıcı rujlar gibi aynı zamanda. Yani hafif, günlük makyaj yapmayı sevenlerin çok kullanacağı renklere sahip.

oriflame-ruj-paleti-kullananlar

Renkler birbirine yakın gibi görünse de aslında pembenin farklı tonları. 2 renk biraz daha kırmızı ve fuşyaya yakın ama genel olarak pembe alt tonlar hakim. Ben günlük olarak çok beğendim. Belki gece makyajları için hafif kalabilir ama mat rujların üzerine de uygulanarak hafif parlak etki verebilirim:)

oriflame-urunleri

Daha fazla makyaj, kozmetik yazısı okumak isterseniz GÜZELLİK kategorimi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.