Oriflame The One No Compromise Maskara İncelemesi

Merhabaa güzel ailem, yeni bir maskara incelemesiyle birlikteyiz bugün! Henüz yeni yeni deneyimlemeye başladığım Oriflame markası git gide hoşuma gitmeye başladı, hem ürün çeşitliliği fazla hem de bu zamanda kadar denediğim 4 üründen de memnun kaldım. Bu arada yazıma başlamadan önce oriflame markası marketlerde satılmadığından temsilcilerden alınabiliyor. Ben size güvenilir bulduğum Oriflame.blogger sayfasını önerebilirim.

oriflame-no-compromise-maskara

Oriflame markasının sevilen maskaralarından biri No Compromise. Fırçası kıl yapıda, silikon fırça sevmeyenler için güzel bir seçenek. Ayrıca oldukça tombul ve hacim verme vaadi var;

oriflame-the-one-no-compromise-maskara

Kirpiklerini daha dolgun göstermek isteyenlerin seveceğini düşünüyorum. Ama eğer amacınız kirpiklerinizi uzatmak veya tek tek ayırmaksa o zaman sevmeyebilirsiniz. Daha çok dolgunluk ve hacim sağladığını söyleyebilirim.

oriflame-maskara

Benim için tam olarak günlük kullanıma uygun, akmayan, bulaşmayan, hafif görünümlü ideal maskara;

oriflame-no-compromise-mascara

Verdiği etki bana yeterli, burada tek kat var sadece, yoğun şekilde uygulamadım. 2. katta daha hacimli oluyor, ayrıca topaklanma da yapmıyor. Kıvamı ne çok sıvı ne de katı, ilk açıldığında biraz sıvı gelebilir. Ama 3-4 kullanıma ideal kıvamı buluyor.

oriflame-maskara-blog

Kirpiklere hızlıca uygulanan, abartı durmayan, günlük kullanıma uygun, dökülme, akma yapmayan bir maskara arayışındaysanız Oriflame No Compromise maskaraya bakabilirsiniz.

oriflame-maskara-kullananlar

Umarım merak edenler için faydalı bir yazı olmuştur 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.