Origins Ultra Hydrating Energy Boosting Cream Kullananlar

Merhaba güzel ailem! Sizlerin istekleri doğrultusunda sık sık blogumda farklı markalara yer veriyor ve ürünlerin incelemelerini objektif olarak yazıyorum. Bugün hem benim oldukça merak ettiğim hem de sizlerin sık sık ‘kullandın mı bu kremi?’ diye sorduğunuz bir ürün incelemesi ile geldim! Origins markasından ilk ürünüm olan ‘Origins Ginsing Krem’ yorumlarım için yazımın devamına buyurunuz, keyifli okumalar;

Origins Ginzing Krem

İçerisinde kahve çekirdeğinden elde edilen kafein, ginseng ve ekstra olarak arpa, buğday, besleyici zeytin özleri bulunan bu kremin neden bu kadar sevildiğini ve meşhur olduğunu anlamam uzun sürmedi. İlk olarak eğer cilt bakım ürünlerinde güzel kokulardan hoşlanıyorsanız kremin kapağını açar açmaz sizi hoş ve ferah bir narenciye kokusu karşılıyor.. Eğer koku hassasiyetiniz varsa belki bu durum hoşunuza gitmeyebilir, ama şahsen ben bayıldım!

Bu kremin bir diğer özelliği ise nemsiz, donuk, mat, canlanmaya, ışıldamaya ihtiyaç duyan ciltler için üretilmiş olması.. Günün yorgunluğu, stres, hava şartları derken kuruyup aynı zamanda canlılığını yitiren cildimiz için ışıltı nasıl da önemli değil mi? Origins Ginsing kremin en büyük vaatleri;

  • Cildi neme doyurmak,
  • Cildi canlandırıp ışıltı katmak,
  • Cildi uyararak bu canlılığı düzenli kullanımda korumak

Günlük Nemlendirici Olarak Origins Ginzing Yeterli mi?

Benim bu kreme dair en sevdiğim özellik güne başlarken mis kokusu ile sadece cildimi değil, tüm duyularımı canlandırması oldu! Harika bir makyaj bazı olduğunu, cildimin nemini gün boyu koruduğunu, ışıltı verdiğini de söyleyebilirim. Kesinlikle günlük nemlendirici olarak çok ideal, kuru ciltlerin beklentisini karşılayacak bir ürün.

Parasını Hak Ediyor mu?

Bunu söylemek için bence hem Ginzing serisini bütün olarak kullanmak, hem uzun süre kullanmak hem de düzenli kullanmak lazım.. Aldığım tek kavonoz kremde ekstrem bir etki görmemekle beraber herhangi bir yan etki de görmedim. Kısacası çok sevdim bu kremi, tekrar alabilirim. Hatta alırsam mutlaka göz çevresi kremi ile birlikte alıp kullanmak isterim, ki etkisini daha iyi göreyim.

Kimlere Uygun?

Cildinde canlılık, ışıltı isteyen kuru ciltlere uygun, yağlı ve karma ciltler bu kremin ‘gel’ yani jel formda olan versiyonuna bakmalı.

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.