Otacı Argan Şampuan Yorumlarım

Merhabaa güzel ailem bugün yıpranmış, ısı işlemlerinden fönden, maşadan saçları zarar görmüş kişilerin oldukça beğeneceğini düşündüğüm Otacı Argan şampuanı inceleyeceğiz;

otaci-argan-sampuan

Şampuan paraben ve sls türevlerini içermiyor. İçinde doğal yağlar bulunuyor. Vaadi saçlarınızı yumuşatmak ve parlatmak ve bakım yapmak. Bu vaatlerini de gerçekleştiriyor. Benim saçım normalde serttir ve zor şekil alır. Özellikle duştan çıktıktan sonra saçlarımı taramak çok zor oluyor ama bu şampuanı kullandığımda saç kremi kullanmama bile gerek kalmadı. Saçlarım kolayca açıldı.

otaci-argan-sampuan-yorum

Vitamin E,F,C,A, Omega 9, Provitamin b5 gibi saç için birbirinden faydalı içerikleri barındırıyor içinde. Fiyatı normal şampuanlara göre biraz daha fazla ama değer diye düşünüyorum. Gratis Rossmann gibi marketlerde kolaylıkla bulabilirsiniz.

otaci-argan-sampuan-blog

Peki bu şampuanı kim sever kim sevmez?

Yağlı saç tipine sahip, hacimsiz ve çabuk sönen saçlar sevmeyecektir.

Saçları yıpranmış, kuru,mat saçlar ise çok sevecektir.

otaci-sampaun

Kokusu oldukça hoş, bitkisel ama aktar gibi kokmuyor. Güzel köpürüyor, kolay durulanıyor. Ben saçlarımı şampuanladıktan sonra parmaklarımla hafifçe masaj yaparak uyguluyorum.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Daha fazla çeşitli saç ürünü incelemek ve bakım önerilerimi okumak isterseniz SAÇ kategorimi ziyaret edebilirsiniz.

DSC_0244

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.