Palmolive Micellar Care Duş Jeli Keten Tohumu Özlü

Palmolive Micellar Care Duş Jeli Keten Tohumu Özlü

Merhaba güzel ailem! Duş almayı çok ama çok seven biri olarak banyodan mis gibi kokular yükselmesi benim için olmazsa olmazlardan! Hal böyle olunca piyasada bulunan farklı markalara ait bir sürü duş jeli deniyor ve favorimi bulmaya çalışıyorum. Yalnız birşey itiraf edeyim, asla hiçbir duş jeli beyaz sabundan vazgeçmemi sağlayamıyor.. Önce beyaz sabun ile mis gibi güzelce bir keselenme, ardından duş jeli devreye giriyor 😀 Hadi o zaman yeni çıkan Palmolive Micellar duş jelini incelemeye geçelim;

Palmolive Micellar Care Duş Jeli

palmolive duş jeli

Bildiğiniz gibi Micellar su denilen şey aslında makyaj çıkartmak için kullanılan özel bir su. Bu suyun PH değeri sayesinde hem cildimiz kurumadan makyajdan arınıyor hem de nem dengesi korunuyor. Palmolive bu mantıktan yola çıkarak Micelar duş jelini üretmiş. Bravo! Güzel pazarlama stratejisi, görünce cidden merak uyandıyor;

palmolive keten tohumu duş jeli

Keten tohumu özlü olanını tercih ettim ben ama bu seride daha birçok farklı koku ve etkiye sahip çeşit bulunuyordu. Mesela pamuk özlüsü vardı, onda aklım çok kaldı. Keten tohumu özlü Micellar duş jeli nasıl mı kokuyor?

  • Birebir temizlik kokusu olarak tanımlayabilirim bu kokuyu,
  • Ne meyveli, ne aşırı çiçeksi..
  • Hafif çiçek kokusu var ama daha çok sabunumsu, pudralı kokular hakim
  • Eğer duş jeli tertemiz kokmalı, mevte, çiçek, tatlı şeyler kokmamalı diyenlerdenseniz size temizlik hissini yaşatacak bir kokusu var.

Yazının başında da dediğim gibi ben duşta sadece duş jeli kullanıp çıkamıyorum, bu tamamen benim tercihim. Beyaz sabundan sonra kullandığım için temizleme performansı bana iyi geldi. Cildimi kurutmadı. Zaten beyaz sabundan sonra duş jeli kullanmamın bir sebebi de duş jellerinin verdiği o hafif nemli his oluyor. Kokusu çok kalıcı değil, ama duş sırasında bana kendimi güzel, temiz, hoş hissettirdiği için serideki diğer kokulara da bakarım.

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.