Pantene 3 Minute Miracle Saç Bakım Kremi Kullananlar

Merhaba güzel ailem! Saç bakımı, saç bakım ürünleri, saç maskeler, saç bakım yağları.. Kısacası saç ile ilgili tüm ürünler her zaman ilk ilgi alanlarımdan biri olmuştur. Bugün sizlerle bir süredir deneyimleyip memnun kaldığım Pantene 3 Minute Miracle saç bakım kreminden bahsedeceğim. Aslında piyasada uzun zamandır var olan, hatta popülerleşmiş ve sevilen bir ürün olmasına karşın benim henüz yeni deneyimlediğim bir ürün oldu. Bunun nedeni yazının başında belirttiğim gibi saç bakım ürünlerine olan fazlaca ilgim ve elimde fazla ürün bulunmasından kaynaklanıyordu. 🙂 Hal böyle olunca depom ancak azaldı ve bu ürünü denemeye ancak sıra geldi, hadi öyleyse başlayalım incelememize;

Pantene Miracle Saç Bakım Kremi

pantene 3 minute miracle saç bakım kremi

Bu ürünün onarıcı, yumuşatıcı, superfood, saç dökülmelerine karşı vs gibi birçok çeşidi de bulunuyor. Bendeki dökülmelere karşı olanı. ‘Günlük kullanım için zenginleştirilmiş saç kremi, koparak dökülmelere karşı’ yazıyor üzerinde. Bende alıp denemek istedim. Açıkcası bir saç kreminden saç dökülmesini şıp diye kesmesini, azaltmasını beklemiyorum ama bunu tercih ettim yine de. Öncelikle ben neden saç kremi kullanıyorum? Saç kremlerinden beklentim ne? Önce bu sorulara yanıt vermek, ardından ürünün vaatlerine ve yorumlarıma geçmek istiyorum;

  • Saç kremi kullanmamın ilk nedeni saçlarımın çok yoğun, gür ve sert olması,
  • Yani saç kreminden beklentim saçlarımı yumuşatması, yatıştırması, kabarmasını önlemesi,
  • Diğer bir kullanım amacım ise saçlarımı daha rahat taramak,
  • Son olarak hafif bir parlaklık verirse benim için yeterlidir.

Kırılgan saçları, koparak dökülen saçları daha sağlıklı hale getireceğini, direncini artıracağını iddia ediyor krem.

Kullanılışı ise;

Saçlarınızı şampuan ile yıkadıktan sonra fındık büyüklüğü kadar miktarı uygulayıp 2-3 dakika masaj yapıp duruluyorsunuz.

Öncelikle eklemek istediğim 1-2 ayrıntı var;

  • Kullanım önerisinde ‘her gün’ diyor, ben asla her gün saç kremi kullanamam, benim bile kalın telli sert saçlarımı yağlandırıp yapıştırır, haftada 2 kere yeterli benim için,
  • Bir de yine kullanım önerisinde tüm saça masaj yaparak yedirin diyor, onu da yapamam, saç dibine asla getirmem saç kremlerini, sadece boy ve uçlarına uygularım.

Hen yenilikçi olmasından hem farklı ambalajından sıradan saç kremlerinden farklı olacağını ummuştum ama standart bir saç kremi olduğunu söyleyebilirim.

Kötü mü?

Hayır, asla berbat, çok kötü bir ürün diyemem, güzel ama standart saç kremi gibi, farklı bir özelliği yok. Dökülmeyi engellemedi. Beklentim gibi saçlarımı yumuşattı ve kolay taranmasını sağladı, kafi..

Umarım keyifle okumuşsunuzdur 🙂

Diğer saç bakım ürünleri önerilerim için TIKLAYIN

Umarım keyifle okumuşsunuzdur canlar 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.