PASTEL NO 25 RUJ İNCELEMESİ / MİNİ MANGO ALIŞVERİŞİM

Herkese merhaba! Gün gelipte yana yakıla kahverengi ruj arayacağım aklıma gelmezdi. 😀 Şu sıralar hem göz makyajımde hemde dudaklarda kahve ve toprak tonlarına takmış durumdayım. Bunda sonbaharın etkisi büyük elbette. Gel gelelim çoğu markada kahverengi ruj yok. Olsa bile aradığım gibi yok. Bu ruju bulan kişinin erkek arkadaşım olması ise ayrı bir boyut 😀 (o kadar bıkmış olacak ki bu işkencenin sonlanması için kendini feda etti) Bana ‘işte aradığın tarif ettiğin kahverengi ruj bu bence’ dedi. Ben yine burun kıvırsamda dudağımda denediğimde hemen kapıverdim bu ruju. Bu renk öyle bir renk ki.. Ne söylesem az kalır buyrun görsellere ;

DSC_0086

BeautyPlus_20151106201853_save

Rengi tam olarak sıcak tonlu ve içerisinde hafif kiremitlik bulunduran yumuşak bir kahverengi. Günlük makyajlar için oldukça güzel bir renk. Sürümü çok kolay ve satin bitişli. Dudak çizgilerine dolmuyor ve dudağı nemlendiriyor. Kalıcığılı orta düzeyde gün içinde tazelemek gerekiyor. Pastel markasından kullandığım ilk rujum oldu kendisi. Ambalajı da gayet şık ve sağlam. Hatırladığım kadarıyla rujun fiyatı 12- 13 tl civarıdaydı.

Mangodan yaptığım mini alışverişle yazımı sonlandırmak istiyorum.Uzun zamandır mangoya gidip geldikçe bu gömleğe bakıyordum ve indirime girdiğini görünce almak istedim.

BeautyPlus_20151106201428_save

m1

Birde bu canlı kırmızı bluzu almak istedim. Ben bu tarz düz bluzleri içine gömlek giyerek kombinlemeyi çok sevdiğimden m bedenini aldım.

BeautyPlus_20151106202335_save
m2

Bu ürünleri alalı biraz zaman geçti hala var mıdır stoklarında bilmiyorum. Okuduğunuz için teşekkür ederim şimdilik hoşçakalın! 🙂
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.