PAZAR PİKNİĞİ / GÜNEŞ IŞIKLARI, ÇİÇEKLER VE HUZUR

Bugün Ankara’da güneşli,miss gibi yumuşacık bir hava vardı. Bizde sevdicekle ve ailemle bu güzel günü bahçemizde piknik yaparak geçirmeyi tercih ettik. Çok ta iyi oldu,şehrin sesinden,gürültüsünden uzak doğayla baş başa kalıp resmen huzuru bulduk 🙂 ;

DSC_0052

Ağaçlarımız çiçek açmıştı,onlarla ilgilenip su verdik,çay demledik,mangal yaktık ve şööyle ayaklarımızı uzatıp kendimize vakit ayırdık. Bol bol sohbet ettik,uzun zamandan sonra hepimiz güldük,yarın ne olacak diye aldırış etmeden güldük..Bu hissi yaşamayalı uzun zaman olmuştu açıkcası.. Fotoğrafta anniş te çıkmış,minik hatunum benim ^^

Processed with VSCO

İlkbaharın gelişini müjdeleyen çiçeklerin içinde sevdicekle bir fotoğrafımız olmasa olmazdı elbet..

Processed with VSCO

İçimde ”güllerin içinden canıım,koşarak koşarak gel banaa gel..” parçası çalıyordu.. dırım dırımm..

Processed with VSCO

DSC_0079

Şu güzellikleri görüp te huzur bulmamak mümkün mü..

DSC_0040 (2)

DSC_0051 (2)

Hava ne çok sıcak ne de serindi..

DSC_0134

Kız kardeşim yarın Zonguldak’a geri dönecek,içim biraz buruk olsa da sabrediyoruz.. Şu dönem bir bitseydi,uzuun uzun birlikte vakit geçirmeyi özlüyorum hep.. Biz birbirimize çok düşkünüzdür,ikiz değiliz ama ikiz kadar benzeriz ve birbirimizin hislerini uzakta bile olsak hissederiz.. O üzgün olduğunda kalbime bir sıkıntı gelir, herşeyini hissederim..

Processed with VSCO

İşte benim Pazar günüm böyle geçti..

DSC_0187

Siz de bu güzel bahar günlerini eve tıkılarak geçirmeyin,dışarı çıkın,bırakın güneş ışınları süzülsün taa ruhunuza kadar..

DSC_0180

Gökyüzü dolsun göğsünüze, biraz bulut yumuşaklığı ekleyin tüm ilişkilerinize..Baharda açan çiçekler gibi taze ve enerjik hissedin kendinizi,şükredin,bool bol dua edin..Huzuru bulun,onu arayıp bulun..Ve huzuru bulduğunuz insanlara haykırın ‘seni seviyorum!’ diye..

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 6 yorum yapılmış.

  1. bloguna gün aşırı uğruyorum ‘ah sılacık yeni yazı yazmıış’ diye şöyle bir tebessüm ediyorum,hemen çayımı alıp geliyorum ve beklentim beni hiç yanıltmıyor,yine muhteşem görseller,yine huzur,yine motivasyon..bahar gibi kızsın vesselam..

    • beni çok mutlu ediyorsun bu yorumlarla,çok ama çok teşekkür ederim <3 en başta güzel yüreğin için sonra da motivasyonun için..

  2. hayatımda gödüğüm en tatlı çift olabilirsinizz,çok güzelsiniz evlenin bir an önce, bana ne oluyorsa ben heyecanlandım bir an 😀

    • inşallah canım benim,çok teşekkür ederim güzel bakışın ve kalbin için :))

  3. güzel bir yazı olmuş tebrikler.

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.