Philips Avent Ultra Air Emzik

Merhaba güzel ailem! Blogumun Anne-Bebek kategorisinde minik alışverişlerimi size fikir olması açısından sık sık paylaşıyorum. Bugün yenidoğan emzik denilince belki de anneler tarafından en çok tavsiye edilen ürün ile geldim! Philips Avent markasının Ultra Air emzik seti mercek altında, keyifli okumalar..

Philips Avent Ultra Air Emzik Seti

Özellikleri:

  • Bebeğinizin hassas cildi için ekstra geniş hava delikleri sayesinde cildinin tahriş olmasını engellemeye yardımcı olur.
  • Bebeklerin %98’i kabul ediyor!
  • Yumuşak ve ipeksi emzik ucu bebeğinizin rahatlamasına yardımcı olur.
  • 3 dakikada mikrodalgada kolay sterilizasyon
  • Saklama kaplarıyla emzikleri taşımak artık daha kolay.
  • Ürünü ilk kullanımdan önce 5 dakika suda kaynatın.
  • Her kullanımdan önce temizleyerek bebeğinize verin.
  • Kendi kabında mikrodalgada veya Philips Avent sterilizatörlerde sterilize edilebilir.

Böyle şirin desenlere sahip, bence hem kız hem erkek çocuğuna uygun desenleri mevcut ben bunu seçtim, uç kısımları da yenidoğan için özel üretilmiş;

Umarım anlaşabiliriz bu uçlar ile. Bazı bebekler daha şişko uçları sevebiliyormuş, bakalım artık sevmez ise başka seçeneklere yöneliriz 🙂

Emzik kullanımı konusunda kurallarım yok, aslında genel anlamda ‘ben asla şunu yapmam’ dediğim bir şey yok, yardımı olan herşeyi kullanabilirim, çok inatçı biri değilimdir.

Unutmadan bu emzik kabını da atmayın, hem çantanızda taşırken hijyen için hem de sterilize ederken kullanılabiliyor.

Eğer emzik arayışındaysanız Philips Avent markasının bu ultra air emziklerine bakabilirsiniz. Ben yine E-Bebekten almıştım, online olarak ta birçok yerde satışı var.

Bebek odası takımı, hastahane çantası, bebek bakım ürünleri, kıyafetler.. Kısacası herşey için ANNE-BEBEK kategorimi ziyaret etmeyi unutmayın!

Ben Anne-Bebek kategorimde yaşadığım her olumlu, olumsuz tecrübeleri, duygularımı, alışverişlerimi, okuduğum kitapları kısacası her ama her şeyi sizinle paylaşacağım, umarım keyifle takip edersiniz 🙂

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.