Physicians Formula Argan Wear Allık İncelemesi

Merhabaa güzel aileem, bugün ambalajı, görünüşü, temiz içeriği ve en önemlisi rengi ile beni tam kalbimden vuran makyaj koleksiyonumun en şirin parçalarından biri olan Physicians Formula markasının argan wear  serisinden ‘Rose’ renkli allığını inceleyeceğiz <3

physicians-formula-argan-wear-allik

Görününüşü bile ‘al beni’ diye bağırmıyor mu sizce de? Makyaj severler bence beni anladı, bu güzelliği nasıl kullanmaya kıyacağımı düşündüm günlerce 😀 Pembenin birçok tonunu içinde barındıran bir rengi var. Zaten ismi de Rose, tüm renkler karışınca yumuşak bir gül tonu çıkıyor ortaya;

physicians-formula-argan-wear-allik-rose

Üzerindeki hafif altın sarısı simler ilk kullanımda gidiyor, simli bir allık değil yani gözünüz korkmasın, ama sedefli bir bitişi var. Yanakları sağlıklı ve hafif parlak göstermesine bayıldım!

physicians-formula-allik

Gördüğünüz gibi yumuşacık bir yapısı var, ne aşırı pigmentli yani yanağınızı pespembe yapmıyor, ne de pigmentsiz, tozutması da oldukça az diyebilirim. Tam sağlıklı yanak rengi, bence her ten rengine yakışır ama sanki beyaz ve buğday tenlerde çok daha hoş olur gibi. Esmerler daha şeftali, bronz allıklara bakabilirler.

physicians-formula-allik-yorum

Ta daaa!! Vee sürpriz 😀 Bu şirin şey aynı zamanda çok ta işlevsel. Altında gizlenmiş fırçası ve hatta aynası bile var;

physicians-formula-argan-wear-allik-yorumlar

Physicians Formula ürünlerinin içeriği temiz ve mineral ürünleri bulunuyor. Bu markanın ürünlerini eczanelerde ve Kozmela gibi internet sitelerinde bulabilirsiniz. Her yerde fiyatları değişiyor, N11 de 85 küsürden bayağı bir indiğini görmüştüm örneğin, oradan da bakabilirsiniz.

allik-onerileri-blog

En çok elimin gittiği allıklardan biri oldu, özellikle hafif makyaj yaptığım günlerde allığı biraz abartmayı seviyorum. Hızlıca makyaj yapıp çıktığımdan fotoğraf makinamla görsel çekemesem de telefonumla çektim tabii ki uygulanmış halini^^

makyaj-bloglari

Umarım yanağımdaki o tatlış pembelik belli oluyordur, ben doğal duruşuna gerçekten bayılıyorum bu allığın, varla yok arası ama yine de sağlıklı gösteriyor.

physicians-formula-argan-wear-allik-blog

Umarım keyifle okumuşsunuzdur 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.