Renkli Göz Makyajı Denemesi

Merhabaa güzel ailem, kimi zaman renkli ve farklı makyajlar yapmayı sevdiğimi biliyorsunuz. Evet belki bazıları günlük kullanım için oldukça renkli ve ağır 😀 Ama ben yaparken çok keyif alıyorum ve renklerle oynamayı seviyorum. Arada bir yaptığım renkli, farklı makyajları da blogumda sizlerle paylaşıyorum, umarım keyifle okuyorsunuzdur 🙂 Daha fazla efekt ve cosplay makyajları için Çılgın Makyaj Trendleri kategorime bakabilirsiniz.

renkli-goz-makyaji

Tamamen doğaçlama, olduğu gibi yaptığım bir makyaj oldu. Ne planladım ne de daha evvel ilham aldım. Yani bir anda böyle renkli bir makyaj çıktı ortaya 🙂 Kırmızı far olarak likit mat ruj kullandım. Diğer renklerin hepsi ŞU yazımda incelediğim Sleek far paletinden.

likit-mat-ruj-ile-goz-makyaji

Takma kirpik olarak ta Watsons Superdrug markasının kirpiklerini 2 ye bölüp sadece köşelere kullandım. Göz altına kapatıcı olarak Maybelline Age Rewind uyguladım. Farların hepsi Sleek Sunset paletten. Mavi eyeliner Flormar eski koleksiyondan.

sleek-far-paleti

Makyajımı gösterdim gideyim artık, yazı kısacık oldu ama amaç zaten makyajımı göstermekti 😀 Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Daha uygulanabilir, normal insan makyajları için Güzellik kategorime bakabilirsiniz 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Renk uyumu falan çok tatlı duruyor, çok yakışmış, elinize ve fikrinize sağlık 😀

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.