Rexona Cotton Dry Deodorant İncelemesi

Merhabaa güzel ailem, bugün deodorant incelemesi ile sizlerleyim. Blogumda bir sürü deodorant, vücut spreyi ve parfüm incelemesi var, BURAYA tıklayarak okuyabilirsiniz 🙂 O zamaan hadi hemen başlayalım;

Migros’tan kadınlar günü indirimden aldığım bir deodoranttı. Benim deodorantlardan ilk beklentim tabii ki temiz kokması. Öyle parfümümsü, çiçek kolulu deodorantları sevmiyorum. Çünkü o zaman parfümümle yarışıyor. Ben daha nötr, daha sabun, temizlik, banyo kokan kokuları tercih ediyorum.

Rexona cotton dry miss gibi kokuyor gerçekten. Ama hiç sevmediğim bir özelliği oldu. Kokusu 2 saniye kalıyor.. Evet evet anında uçuuup gidiyor! Resmen 3 dakika sonra kokuyu alamazsınız.. Eee ne anladım ben bu işten? Amacımız gün boyu mis kokmak değil mi?

Maalesef bu tarz çoğu deodorantın içinde alüminyum bulunduğundan dolayı asla koltuk altına birebir temas edecek şekilde sıkmıyorum. Çok zararlı. Elbisemin üzerine sıkıyorum. Pudrasız olduğundan leke bırakmıyor. Ama ne anlamı var ki? Asla kokmuyor 🙁 Hemen uçuyor kokusu. Bir daha asla almam. Nivea’nın standart mavi şişesindeki kokusunu kullanıyordum hep, hadi değişiklik olsun dedim, bir daha hep onu alırım, sevmedim bunu..

Dediğim gibi canlar, burada memnun kaldıklarım kadar kalmadıklarımı da yazıyorum arada, ki paranız boşa gitmesin. Benden onay alamadı bu deodorant. Koku mis ama kalıcılık sıfır..

 

Daha fazla parfüm incelemesi için PARFÜM kategorime ışınlanabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.