RİMMEL LONDON STAY MATTE TRANSPARAN PUDRA İNCELEMESİ

Herkese merhaba! Özellikle karma ve yağlı cilt tipine sahip kişiler makyajını mutlaka sabitlemelidirler. Gün içinde t bölgesinin yağlanması ve bunun sonucunda parlama yapması güzelliğinizi gölgede bırakabilir. Uyguladığınız fondoten, bb krem, cc krem gibi ürünlerin yüzünüzde uzun saatler bozulmadan kalması için pudra ile tüm yüzünüzü sabitleyebilirsiniz. Ben eskiden makyajımı sabitlemek için renkli pudralar kullanırdım. Fakat transparan pudralarla tanıştıktan sonra çok daha doğal olduğuna karar verdim. Eğer likit bir ten ürünü kullanmayacaksam tek başına renkli pudra kullanıyorum. Benim uygun fiyatlılar arasında en sevdiğim transparan pudra Rimmel London markasına ait Stay Matte pudra. Mutlaka bu pudranın ününü duymuşsunuzdur;

DSC_0198

Bu o kadar güzel bir pudra ki incecik bir yapısı var varla yok arası ama makyajınızı tüm gün sabit tutuyor ve parlamayı da kontrol altına alıyor. Bu pudra ile asla çok makyajlı görünmezsiniz. Özellikle liseye giden ve inatla yüzüne birşey sürmek isteyen kızlarımıza sadece bunu kullanmalarını öneririm. Madem cildinize birşey sürmekte ısrarcısınız bu pudra likit ürünlerden daha masum diyebilirim. Fiyat olarak ise öğrenci bütçesine oldukça uygun.21 tl civarındaydı diye hatırlıyorum.

DSC_0161

Rimmel markasını watsonslarda bulabilirsiniz. Ben bu pudrayı süngerle değil fırça ile tüm yüzüme uygulamayı daha çok seviyorum. Sizde günlük kullanıma uygun hafif bir pudra arıyorsanız rimmel markasının bu transparan pudrasına yada renkli pudralarına bakabilirsiniz.
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.