RİMMEL LONDON WAKE ME UP FONDOTEN

Herkese yeniden merhaba! Havaların soğuduğu şu günlerde nihayet çekmecemdeki fondotenlerimi kullanmaya başladım. Yazın fondoten yerine renkli nemlendiriciler ve cc kremler favorim oluyor. Fondoten alırken en dikkat ettiğim konulardan biri yüzümde ağırlık yapmaması ve maske gibi durmaması. Wake me up fondoten tıpkı adı gibi sizi uyanık ve canlı gösteren bir fondoten. Vaatleri arasında ciltteki solgun görünümü alarak cilde ışıltı vermek ve renk eşitsizliklerini düzenlerken cildinize bakım yapmak var. Bakım yapma konusuna katılmıyorum sonuçta renkli bir ürün. Fakat diğer tüm vaatlerini fazlasıyla yerine getirdiğini söyleyebilirim. Fondotenin içinde çok minik ışıltılar bulunuyor. Bu ışıltılar asla sim gibi değil. Yüzünüze uyguladığınızda canlı bir görünüm elde ediyorsunuz.

DSC_0092

Karmadan yağlıya dönük bir cildim olmasına rağmen kışın cildimin kuruyup gerildiğini hissediyorum. Bu yüzden wake me up fondoteni havaların soğuduğu şu günlerde kullanmaya başladım. Bence tam bir kış fondoteni çünkü yapısı oldukça saten bitişli ve kremsi. Yazın kullandığımda belkide cildimin yapısından dolayı hiç beğenmemiştim. Ama şuan harikalar yaratıyor.( görselde kendini çekecek kimseyi bulamayan çaresiz bir blogger görüyorsunuz. 🙂

Processed with VSCOcam

Cildimle birebir bütünleşen fondotenin rengi 100 ivory ve içerisinde spf 15 bulunuyor. Ürün 30 mil. Benim gibi minnacık minnacık ürün kullanıyorsanız tüm yıl yeteceğini düşünüyorum. Ambalajı oldukça kaliteli ve cam şişede olmasını da ayrıca sevdim. Pompalı olması ise başka bir artı. Kısacası bu fondotenle iyi anlaşıyoruz. Kapatıcılığı bana göre yüksek. Genelde bb krem kullandığım için bana öyle gelmiş te olabilir. Islak bitişli makyajlardan hoşlanıyorsanız bu fondoteni seversiniz ama eğer aradığınız porselen gibi mat bir cilt ise bu fondoten size göre değil.

DSC_0094

Hatırladığım kadarıyla fondotenin 25- 30 tl arasında bir satış fiyatı vardı. Kendinize çok iyi bakın hoşçakalın! 🙂
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Benim cildim kuru bi cilt bana kuru ciltlere uugun önerebileceğin bi fondeten varmı.

    • merhaba loreal infaliable bakabilirsiniz

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.