RİTÜEL DE BEAUTE KARGOSU

Merhabaa canlaar, tam 2 hafta önce elime ulaşan kargonun yazısını daha ancak bugün yazabiliyorum. Elimde çok fazla firma gönderisi birikti, ama ard arda yazmayı istemediğimden aralara da sponsorsuz yazılar eklemeye gayret ediyorum. Umarım anlayışla karşılarsınız. Ritüel de beaute markası ile ilk olarak BİM markette tanışmıştım, kasa önünde siyah nokta alıcı burun bantlarından duruyordu. Ne kaybederim ki,deneyeyim dedim ve o gün bugündür ne zaman yolum BİM’e düşse mutlaka sepetime siyah nokta bantlarından atıyorum. İncelemesini okumak isterseniz Tık

DSC_0044

Bana deneyimleyip sizlere anlatmam için birbirinden işlevsel ürünlerinden göndermişler.

DSC_0048

Adet dönemlerinde kullanılan atlet veya çamaşıra yapıştırılarak ısı sağlayıp ağrıyı azaltan ısıtıcı bant göndermişler. Daha evvel başka bir markaya ait ısıtıcı bant incelemiştim,okumak isterseniz Tık Bakalım Ritüel De Beaute ‘nin ısıtıcı bantları nasıl, deneyimleyip yazacağım canlar.

DSC_0049

Topuk çatlağı,nasır ve ayaklardaki sertlik sorunları için stick formda bir ayak bakım ürünü göndermişler. Ayrıca bu ürün ayakları bakterilerden koruyup koku oluşumunu da engelliyormuş. Stick formda olması çok dikkatimi çekti;

DSC_0066

Şuan elimde çok fazla ayak bakım kremi var ama bu ürünü deneyimlemek için de sabırsızlanıyorum. Deneyimledikten sonra inceleme yazım blogda olacak.

DSC_0051

Dışarıda,acil durumlarda dişlerinizi anında temizlemek ve ağzınızı ferahlatmak için pratik diş temizleme mendillerinden göndermişler. Tek tek paketli ve yarabandı gibi incecik mendiller.

DSC_0075

Çantada taşıması çok pratik. Kimi zaman hayat kurtarıcı olabilir,özellikle ben dışarıda yemek yedikten sonra hemen naneli şeker,sakız birşeyler bulup ağzıma atıyorum ama dişlerimi fırçalama hissi gün boyu kafamda oluyor. Umarım bu sorunuma çözüm olur. Deneyimleyip inceleyeceğim bu ürünü de,beğenirsem mutlaka alacağım ürünlerden olur eminim.

DSC_0090

Geceleri nefes alma güçlüğü çeken,burnu tıkalı veya horlayan kişiler için üretilmiş burun bantlarından göndermişler. Ben bu ürünü özellikle babamda denemek istiyorum,horlamasını keserse şayet bu ürün annem kamyonla aldırır bunlardan 😀

DSC_0041

Ritüel de Beaute markasına bu güzel ürünleri gönderdikleri için teşekkür ederim. Bu yazı sadece kutu açılımıydı, her bir ürünün incelemesi çok yakında blogumda yer alacak. Eğer yeni yazacağım yazılardan anında haberdar olmak isterseniz aktif şekilde kullandığım Facebook ve instagram hesaplarımı takip edebilirsiniz.

Ritüel De Beaute markasının diğer ürünlerini incelemek için sitesine bakabilirsiniz. ritueldebeaute.com

İnstagram hesabı için Tık

(edit: Bu yazı başlıktan da anlayacağınız gibi sponsorlu bir yazıdır.marka tarafından nazikçe ve denemem için gönderilen ürünler hakkında yorumlarım tamamen objektifdir.Eğer böyle yazıları okumaktan hoşlanmıyorsanız 500 den fazla ‘sponsorsuz’ yazılarıma göz atabilirsiniz.Teşekkürler)

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.