Rival De Loop Revital Q10 Göz Çevresi Kremi İncelemesi

Merhabaa güzel ailem, bugün içeriği nispeten temiz, hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir markaya ait, uygun fiyatlı göz çevresi kremi inceleyeceğiz 🙂 Rival de Loop markası Rossmann mağazalarında satılan, renkli kozmetikten bakım ürünlerine kadar bünyesinde birçok ürünü barındıran bir marka.Göz çevrem aşırı kurumaya başlayınca Rossmann’de gezerken bu göz kremini gördüm ve denemek istedim;

rival-de-loop-goz-cevresi-kremi

Dilerseniz hemen vaatlerine bakalım, ardından etkilerinden bahsedeyim;

rival-de-loop-goz-kremi

Rival de Loop Revital 15 ml Q10 ve Kolajen içerikli Göz Kremi

uygun-fiyatlı-goz-cevresi-kremi

Kremin genel vaatleri elbette göz çevresine nem vermek ve kırışıklıkları önlemek. Öncelikle şunu söylemeliyim ki verdiği nem yetersiz, ama sevdiğim bir başka özelliği var. Göz çevresindeki şişlikleri güzel indiriyor, gözleri daha dinlenmiş gösteriyor. Verdiği nem yetersiz olduğundan öyle gece bakımı yapayım sabaha kadar ooh mis gibi nemlensin göz çevrem olayı yok. Ama hızlı emildiğinden makyaj öncesi uygulayınca göz altı kapatıcısı daha iyi duruyor, gün içinde kuruluk yapmıyor. Kısacası göz çevresi bakımı değil de makyaj öncesi kullanım için sevdim, tekrar almayacağım çünkü yaşım 27 beklentim yüksek, ama genç kızlar için güzel alternatif olabilir, ekstrem bir olayı yok, hafifçe torparlıyor göz çevresini.

rival-de-loop-q10-revital-goz-kremi

Ürün küçücük ama şu kadar bir miktar alınca su gibi oluyor, güzel yayılıyor, göz çevresine yetiyor;

goz-cevresi-bakimi

Son olarak fiyatı 14-15 tl gibi birşeydi. Denenebilir, belki de siz seversiniz canlar. Rossmann mağazalarında bulabilirsiniz. Ben sanırım biraz paraya kıyıp o ünlü, herkesin bayıldığı göz kremlerine yöneleceğim, göz çevrem fena halde şu sıralar 🙂 Okuduğunuz için teşekkürler, krem, cilt bakımı önerilerimi BAKIM kategorimden bulabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.