Rival de Loop Young Holografik Oje

Merhaba güzel ailem, ışıl ışıl parlamayı, dikkat çekmeyi ve oje renklerinde cesur davranmayı sevenlerin çook seveceğini düşündüğüm bir oje ile geldim bugün! Ojemiz hem rengi ile hem de ‘holografik’ oluşu ile ben buradayım diyor adeta! 😀 Rossmann mağazalarında satılan ‘Rival De Loop Young’ markasına ait 007 Blue Lagoon isimli ojeyi incelemeye başlayalım o zaman;

rival-de-loop-young-oje

Ah o morumsu parlamayı yakalamak için ne uğraştım.. Kaç tane görsel çektim.. Ama ıı ııh bu kadar olabildi, umarım ojenin yanar döner rengi anlaşılıyordur. Oje normalde simli bir buz mavisi ama güneşte ve ışıkta morumsu yansımaları var, yani Holografik bir yapıya sahip.

holografik-oje

Zaten şişesine dikkatle bakılınca o mor yansımalar görünüyor, ama yansıtması zor oldu 🙂 Tek katta hafif saydam bir bitişi var, 2 katta tam rengini veriyor. Yapısı biraz kalın, içinde minik simler var çünkü. Bu yüzden kuruması biraz daha zaman alıyor. Ama tabii günümüzde artık ojeyi hızlıca kurutan üst katlar var. Ben NK markasının hızlı kurutan üst katını uyguladım burada. Hem ojem hızlı kurudu hem de daha çok parladı.

holografik-renk-degistiren-oje

Sıla hiç böyle sade bırakır mı peki ojeyi? Tabii ki hayır! 😀

holografik-oje-blog

Yine Rival de Loop Young markasına ait ‘firework’ isimli glitter ojesi ile renklendirdim ojemi.

buz-mavisi-simli-oje

Umarım böyle farklı ve canlı renklerde oje arayanların hoşuna gitmiştir 🙂

Eğer bloguma ilk kez geliyorsanız oje, tırnak bakımı hakkında aklınıza gelecek herşey için TIRNAK kategorimi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.