ROSE OF BULGARİA GÜL ÖZLÜ MAKYAJ TEMİZLEME SÜTÜ VE MAKYAJ TEMİZLEME MENDİLİ İNCELEMESİ

DSC_0079

Merhabaa güzel ailem,hatırlarsanız cellerkozmetik.com bana miss gibi gül ürünleri göndermişti. Şu yazımda paketimi birlikte açmıştık,kısaca ürünleri incelemiştik. İlk olarak paketimin içinden çıkan gül özlü kremin incelemesini yapmıştım TIK bugün ise yine miss gibi gül kokan makyaj temizleme sütü ve makyaj temizleme mendillerini inceleyeceğiz, birlikte performans testi yapacağız,o zamaaaan hazırsanız hemen başyalalım;

DSC_0080

İlk olarak makyaj temizleme sütünü inceleyelim. Öncelikle makyaj temizleme sütlerinin sulardan farkı nedir, kimler makyaj temizleme sütü kullanmalı?

  • Özellikle hassas ve çabuk alerji olan,kızaran ciltler makyaj temizleme suları yerine sütleri tercih ederse çok daha memnun kalacaklardır,
  • Kuru,hassas,ovalamaya gelmeyen ciltler için yatıştırıcı bir etkisi vardır,
  • Her türlü göz,dudak ve cilt makyajınızı makyaj temizleme sütüyle temizleyebilirsiniz,
  • Cildiniz diğer makyaj temizleme sularında olduğu gibi hırpalanmadan,kurumadan ve gerilmeden makyajdan arınacaktır,
  • Her makyaj temizleme ürününde olduğu gibi gözlerinize ürün kaçırmamaya özen göstermelisiniz.
  • Bir pamuk veya makyaj temizleme pedine bir miktar temizleyici süt dökün,birkaç saniye gözünüzde bekletin, bu şekilde göz makyajınız yavaşça çözülecektir, aynı şey tüm yüzünüz için de geçerli.

DSC_0081

Ürün 330 ml, arkasında da hem yüz hem de boynunuz için kullanabileceğiniz belirtilmiş. Dilerseniz şimdi hemen test edelim performansını,bakalım nasıl sonuç verecek?

DSC_0087

Bileğime en zor çıkan ruj olan The Balm markasına ait kilit mat ruju uyguladım. Gabrini markasına ait suya dayanıklı eyeliner sürdüm bir de,şimdi silelim;

DSC_0088

Hiç zorlanmadan tek hamle de ürünleri çıkardı. Benim suya dayanıklı maskaram olmadığından deneyemedim, ama onu da zorlanmadan çıkaracağından eminim. Sildikten sonra asla yağlı,yapış yapış his bırakmadı, ama kolumu hafifçe nemlendirdiğini söyleyebilirim.

Bu tarz makyaj temizleme sütleri ile makyajınızı sildikten sonra ‘bence’ yüzünüzü son kez su ile yıkamalısınız, ne olursa olsun makyaj kalıntısı kalabilir. Aynı şey makyaj temizleme suları için de geçerli. Tabii bu benim fikrim, eğer siz temizliğinden eminseniz yıkamayabilirsiniz.

DSC_0059 (2)

Şimdi de aynı deneyi gül özlü makyaj temizleme mendiline yapalım;

DSC_0090 (2)

Aynı şekilde mat ruj ve suya dayanıklı maskaramı uyguladım;

DSC_0091

İyice kurudular ve şimdi de siliyorum;

DSC_0092

Makyaj sütü kadar kolay tek hamle de çıkmadı ama zaten tüm makyajı makyaj temizleme mendilleriyle temizlemeye çalışmak çok yanlış bence. Çünkü o şekilde cildinizi hırpalayıp yormuş olursunuz. Ben bu tarz mendilleri çantamda bulundurup gün içinde rujumu değiştireceksem kullanıyorum ve hayat kurtarıcı oluyor. Veya makyaj yaparken ufak yanlışlarınızı düzeltebilirsiniz.

Her 2 ürünü de oldukça başarılı buldum,kesinlikle alınabilir,aldığınıza pişman etmeyen ürünler. Eğer satın almak isterseniz  www.gulleguzellik.com adresinden online satın alabilirsiniz. Sitede birçok gül ürünü de mevcut. Bu arada gül suyunun cilde,saça,ağız bakımına faydaları hakkında bir yazı da yazmıştım,eğer okumak isterseniz Tık

DSC_0084

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.