Rossmann Wellness & Beauty Jojoba – Shea Butter Vücut Yağı

Rossmann Wellness & Beauty Jojoba – Shea butter Vücut Yağıa

Merhabaa güzel ailem! Bloga uzuunca bir ara verdikten sonra çok mükemmel, çok ucuz, içeriği temiz, cildinizi pamuk gibi yapacak bir ürün önerisi ile geldim! Çok mutluyum! Umarım kendimi affettirebilirim 😀 Rossmann mağazalarında satılan Welness & Beauty markasının standında çok uzun zaman geçirdiğim oluyordu.. Yahu neden daha evvel bir ürününü denemedim ki? Cevap : ‘fiyatları uygun olunca işe yaramayacağı yanılgısı..’ Evet evet bu yanılgıya çoğumuz gibi bende düştüm.. Yıllardır gezindiğim o stant meğer ne güzel ürünler barındırıyormuş! Ah be kafam! 😀 Neyse hadi şu mis kokulu, uygun fiyatlı, temiz içerikli Welness Beauty vücut yağını incelemeye geçelim, yoksa 2 haftadır blog yazmamanın acısı çenemin fazlası ile düşmesine neden olacak 😀

Rossmann Vücut Yağı

Vücut yağı nedir, neden kullanılır?

Cildimizin elastikiyetini arttırmak çatlak oluşumunu büyük ölçüde engeller. Neme doyan cilt daha esnek, dolayısıyla kilo alıp vermeye karşı daha elastik olur.. Fakat eğer cildiniz kuru ise kilo almanız sonucu cildiniz gerildiğinde maalesef cilt esneyemeyip ufak yırtıklar oluşur, işte buna çatlak diyoruz..

Diğer bir önemli kısım elbette görsel olarak daha bakımlı, daha parlak, daha diri ve genç bir cilde kavuşmak için en azından her duş sonrası cildi nemlendirmek. Ayrıca bu rutin egzama ve kuruluk problemlerinin önlenmesinde de etkili olur.

Son olarak krem,losyon yerine yağ kullanımı hem daha pratik hem de daha işlevsel bir seçenek. Masaj yaparak uygulanan yağ daha sıkı bir cilde kavuşmak için de idealdir. Çabuk emilmesi, ardından hoş bir parlaklık bırakması da diğer tercih sebepleri arasında..

Benim aldığım Welness Beauty vücut yağı Jojoba ve Shea yağı seçenekli olan. Mis gibi bir kokusunun olması bir yana içeriğinde mineral yağ, paraben, SLS olmaması da harika!

Welness Beauty Vücut Yağı

Pompalı bir ambalaja sahip. Avcuma 3-5 pompa sıkıp kollarım, bacaklarım dahil tüm vücuduma sürüyorum. Ardından bıraktığı koku ve his beni cezbediyor.. Tenim pamuk oluyor pamukk! Ben çok losyon, krem kullandım ama bu açık ara en çok yumuşatanı, en pamuk yapanı ve bence en fazla nem vereni! Emilme hızı iyi, 1-2 dakikaya giyinebiliyorsunuz.

Umarım bu keşfim sayesinde hem temiz içerikli hem uygun fiyatlı bu ürünü siz de dener memnun kalırsınız, hepinizi öpüyorum! Okuduğunuz için teşekkür ederim 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.